Adobe Photoshop Express:Photo Editor Collage Maker

7.6.872

PHOTO FUN FOR EVERYONE
4.4/5 Votes: 1,713,010
Developer
Adobe
Version
7.6.872
Updated
6 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Adobe Photoshop Express  APK 7.4.824 Özellikler

 

Herkes için basit ve erişilebilir fotoğraf düzenleme aracı

 

Başlamak için Android kullanıcıları, keşfedilecek çeşitli ilgi çekici özelliklere sahip hızlı ve açık bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Adobe Photoshop Express’in keyfini çıkarabilir. Fotoğraflarınızı zahmetsizce harika görsel efektlerle eğlenceli fotoğraflara dönüştürmek için uygulamanın kapsamlı ve kişiselleştirilmiş düzenleme araçlarıyla oynayın. En önemlisi, mevcut tüm çözümlerin inanılmaz derecede ulaşılabilir olduğunu ve bu sayede kullanımlarını çok daha kolay hale getirdiğini keşfedeceksiniz.

 

Kullanmak için birçok hızlı düzeltme

 

Bu bağlamda, Adobe Photoshop Express’e yeni başlayanlar, kendilerini, fotoğraflarınızın görsel deneyimlerini hızla değiştirmenizi sağlayan uygulamanın yararlı hızlı düzeltmelerini kullanırken bulabilirler. Ayarlanabilir kontrast, pozlama ve resimlerinizin diğer birçok yönü bunların arasındadır. Hepsi, Adobe Photoshop Express’in tek dokunuşla modifikasyonu kullanılarak uygun şekilde özelleştirilebilir.

Ayrıca resimlerinizin istenmeyen kısımlarını hızlıca düzenleyebilir ve kötü çekilmiş çekimlerinizi kapatabilirsiniz. Göz alıcı düzenler oluşturmak için seçilen dosyaları düzleştirmeyi veya döndürmeyi deneyin. En önemlisi, favori fotoğraflarınızdan kırmızı göz ve evcil hayvan gözü belirtilerini başarıyla silebilirsiniz.

 

Seçtiğiniz fotoğraflarda perspektiflerle oynayın

 

Perspektifle ilgileniyorsanız, seçtiğiniz görüntülerden mevcut seçenekleri özgürce deneyebilirsiniz. Android kullanıcıları, bu yöntemi kullanarak çarpık veya yanlış hizalanmış görüntülerini kolayca düzeltebilir. Alternatif olarak, çekiminizde aynı anda çeşitli açı bozulmalarını denemelisiniz, bu da bakmayı çok daha eğlenceli hale getirebilir. Çeşitli bakış açılarından özel görünümler oluşturmak için Adobe Photoshop Express’teki mevcut seçeneklerle oynayın.

 

İstenmeyen seslerden kurtulun

 

Ayrıca Adobe Photoshop Express’in yardımcı özelliklerini kullanarak orijinal görüntülerden istenmeyen sesleri silmeye çalışmalısınız. Resimlerinizdeki tanecikleri düzelterek başlayın. Bundan sonra, renk parazitlerini azaltarak ve bilgileri netleştirerek görüntülerin içeriğini iyileştirmeye çalışmalısınız.

 

Çözüm

 

PicsArt ve Adobe Lightroom, düzenleme deneyimleri ve fotoğraf verimliliği söz konusu olduğunda uzun süredir fotoğraf düzenleme ve özelleştirme için başvurulan uygulamalar olmuştur. Ve şimdi, bu yeni Adobe uygulamasındaki çeşitli yenilikçi ve geliştirilmiş özellikler sayesinde, fotoğrafçılığınızla çok daha fazla eğleneceksiniz. Sonuç olarak, Android kullanıcıları, üstün fotoğrafçılık uygulamaları üçlüsünü tamamlarken kendilerini Adobe Photoshop Express’in heyecan verici akıllı telefon uygulamasını kucaklarken bulabilirler. En önemlisi, uygulama artık web sitemizde indirilebilir ve kilidi açılmış olduğuna göre, onu sevmek için daha fazla fırsatınız olacak.

What's new

• Watermark resize – Have complete control over the size of the watermark on your images. A much requested functionality, humbly delivered!
• Enhanced Vignette - Give your photo a dramatic vignette effect with precise control of roundness and feather.
• New content – New looks and Text styles has been added in the application.
• Bugs and Crash fixes for smooth experience.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.