Airline Commander – A real flight experience

1.4.1

Create the best airline in the world and manage dozens of airliners.
4.0/5 Votes: 344,087
Developer
RORTOS
Version
1.4.1
Updated
17 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
64M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Havayolu Komutanı  APK 1.4.0 Özellikler

 

3D BÜYÜK UÇUŞ TESİSLERİ YOLCULUĞU

 

Havayolu Komutanı – Gerçek bir uçuş deneyimi, en fazla kıtalararası uçuş deneyimine sahiptir. Oyun basit, ancak alışmak uzun zaman alıyor. Uçuş yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olmak için oyuna yüzlerce lisans dahildir. Uçakla seyahat etmek genellikle zordur ve bir sorun olması durumunda uçağın tüm kontrollerini nasıl kullanacağınızı öğrenmelisiniz. Uçuş asla kolay değildir ve sert hava koşullarının yanı sıra bir dizi acil durumla başa çıkmanız gerekecek. Kusursuz uçuşa ulaşmak için biraz pratik yaptıktan sonra becerilerinizi geliştirirsiniz. Oradan havayolunuz için ne kadar çok para kazanırsanız o kadar iyi. Gerçek zamanlı hava trafiğinin ortasında en uygun filoyu oluşturursunuz.

 

ÇOK OYUNCULU VE ÇEKİCİ 3D UÇUŞ İÇERİĞİ

 

Havayolu Komutanı – Gerçek bir uçuş deneyimi sadece bir uçuştan daha fazlasıdır; ücretsiz bir uçuş deneyimidir. En güvenilir uçuş ekibini bir araya getirmek için yüzlerce uçak tasarlamanız gerekiyor. Türbin, helikopter, tek güverte veya çift güverte özelleştirmesini kurcalarsınız. Oyunda çok şey var ve büyük taksi yolları geliştirmek için birçok ana merkez açmanız gerekecek. Dünyanın tüm ana havaalanlarına binlerce rota açmak için zaman içinde yeterli parayı biriktirirsiniz. Gerçek pistler de dahil olmak üzere yüzlerce havalimanının özellikleri ilginizi çekiyor. Nezaret için harcadığınız zamana kıyasla, dünya çapında yüksek çözünürlüklü uydu görüntüleme ile bölgelerin ve havaalanlarının keyfini çıkarmaya daha fazla zaman ayırırsınız.

 

DÜNYA 3D UÇUŞ YOLCULUĞUNA HAZIR

 

Havayolu Komutanı – Gerçek dünya uçuş eğitimi almak sadece uçmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi serbest uçuş pilotu olmaya da hazırlar. Oyun, oyuncunun uçağı gerçek bir pilotmuş gibi uçurabilmesi için gerekli tüm koşulları içerir.

Uçak simülatörlerini sevenler ve çok çeşitli uçakları test etmek isteyenler için harika bir oyun. Oyun, gezginler için “Güvenlik Noktası”na bir geziyi tasvir ediyor. Oyun, çeşitli uçuş görevlerinin yanı sıra bunlarla birlikte gelen koşullara sahiptir. Oyuncunun uçağı doğru bir şekilde kontrol etmesine izin veren özel kontrollere sahip olmalısınız. Kullanıcılar oyunda zaman geçtikçe farklı uçak türleri için farklı lisanslar elde edebilirler. Buradan oraya gideceksin.

 

 

 

 

 

 

What's new

Bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.