Alight Motion — Video and Animation Editor

3.9.0

Be part of the movement! Alight Motion, is the first pro motion graphics app for your smartphone, bringing you professional-quality animation, motion graphics, visual effects, video editing, and video compositing.
4.1/5 Votes: 376,856
Developer
Alight Creative Inc.
Version
3.9.0
Updated
7 July 2021
Requirements
6.0 and up
Size
132M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Alight Motion  APK 3.7.1 Özellikler

 

Animasyonlar ve hareketli grafikler için mükemmel araçlar

 

Başlamak için, tüm artistik tipler, animasyonlu kitaplığınızda harika iyileştirmeler yapmak için Alight Motion’ı kullanabilir. Yani yazılım, vektör ve bitmap desteğini kullanarak harika animasyonlar ve hareketli grafikler oluşturmanıza ve vektör grafiklerini doğrudan ekranınızda düzenlemenize yardımcı olur. Sonuç olarak, favori animasyonlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Ayrıca, ana kare animasyonu, düzenleyicinin yeteneklerini geliştiren çeşitli ortamlarda mevcuttur. Ayrıca, daha da kolaylaştırmak için bir ön ayar koleksiyonundan ve önceden oluşturulmuş öğelerden belirli hareketleri seçebilirsiniz.

 

Kendi düzenleme materyallerinizi içe aktarın veya kütüphaneden indirin

 

Ek olarak, Android kullanıcıları düzenleme materyallerini dahili depolamadan ve çevrimiçi kitaplıktan Alight Motion’a aktararak düzenlemeyi daha sezgisel ve kullanışlı hale getirebilir. Bu, mobil cihazlarınızda hızlı ve etkili bir şekilde düzenleme yapmanızı sağlar. Ek olarak, uygulama, resimlerinizi oluşturmanıza yardımcı olmak için hem MP4 hem de GIF animasyonlarını içeren basit bir dışa aktarma seçeneğine sahiptir. Sonuç olarak, standart tanımlı favori animasyonlarınızı kolayca oluşturabilir ve yükleyebilirsiniz.

 

Videolarınız için çeşitli ilginç efektler

 

Merak edenler için, yazılım genellikle, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli görsel efektlere sahip tam ve yetenekli bir düzenleyici ve animasyon motoru içerir. Çarpıcı degrade dolgu efektleri ve tüm renk paleti ile başlayın. Animasyonlu ürünlerinizde kenarlık ve gölge efektlerini kullanmaktan çekinmeyin. Ve en önemlisi, hıza dayalı hareket bulanıklığı, kolayca animasyonlu efektler üretmek için kullanılabilir. Kendi animasyonlarınızı oluşturmaya çalışırken, uygulamanın harika görsel efektlerinin ve renk düzeltmelerinin keyfini çıkarmaktan çekinmeyin.

 

Videoları birden çok katmanda düzenleme

 

Alight Motion, video düzenleme ve animasyon dünyasına girerken yazılımın doğru ve sezgisel kullanımı için mükemmel bir platformdur. Sonuç olarak, grafikleri, görüntüleri ve sesi birden çok katmanda katmanlamanıza izin veren katmanlı ayarlara erişebileceksiniz. Bu katmanları kullanarak tüm panoyu hızlı bir şekilde izleyebilir ve videodaki her bir özellikte belirli değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca, katmanları uygun şekilde gruplayarak videoyu gerektiği gibi kolayca bölümlere ayırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

 

Çözüm

 

Alight Motion, animasyonlar ve hareketli grafikler oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu arayanlar için taşınabilir kullanım için mükemmel bir seçenektir. Bununla birlikte, uygulama mobil cihazlarınızın çoğunda sorunsuz çalışmalıdır. Ayrıca çarpıcı animasyonlar yapmak için bir dizi değerli ve güçlü özelliğe sahiptir. Sonuç olarak, etkileyici video düzenleme kitaplığınıza mükemmel bir katkı olacaktır.

Web sitemizde tamamen açık ve erişilebilir olduğu için uygulamayı yüklemeye gerek görmüyoruz. Mümkün olduğunda hayal gücü dünyasına dalmaktan çekinmeyin ve animasyonları sonuna kadar yapmanın keyfini çıkarın.

What's new

Alight Motion 3.9.0
• New Effects: Omino Diffusion+, Omino Glass, Dark Glow
• Bug Fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.