Browser Aloha: Private browser + free VPN

3.6.4

Aloha Browser is a fast, free, full-featured web browser that provides maximum privacy and security.
4.4/5 Votes: 220,327
Developer
Aloha Mobile
Version
3.6.4
Updated
23 July 2021
Requirements
6.0 and up
Size
119M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Aloha Tarayıcı  APK 3.3.2 Özellikler

 

Uygulama ile sınırsız VPN’in keyfini çıkarın

 

Başlamak için, Aloha Tarayıcı kullanan Android kullanıcıları, uygulama aracılığıyla sınırsız VPN erişimine sahip olacak. Hizmeti rahatlıkla açabilir ve bu sayfadan İnternet bağlantılarının engelini kaldırabilirsiniz. Yerleşik VPN hizmeti, coğrafi kısıtlamalı ve kendi kendini kısıtlamalı web sitelerine erişmenize olanak tanır. Sonuç olarak, interneti kullanmayı çok daha heyecan verici ve özgürleştirici bulacaksınız. Bir VPN kullanmanın internette gezinirken tamamen anonim kalmanızı sağlayacağından bahsetmiyorum bile. Sonuç olarak, Android kullanıcıları akıllı telefonlarının korunması konusunda kendilerini güvende hissedecekler.

 

Gezinirken reklamsız deneyimlerin keyfini çıkarın

 

Aloha Browser’daki yerleşik reklam engelleyici sayesinde, dahil olan her biriniz artık reklamsız web’de gezinme deneyimlerinin keyfini çıkaracaksınız. Hem açılır pencere hem de ekran reklamları kapsandığında web sitelerinde hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. Artık kilidi açılmış ve reklamsız internette vakit geçirmenin keyfini çıkarın.

 

İnternette özel sekmelerle gezinin

 

Ayrıca, yalnızca size parmak izi kimlik doğrulaması veya bir parola sunan ve İnternet’te gezinme deneyimini daha da özel hale getiren gizli pencerelere de erişebileceksiniz. Başkalarının özel tarayıcı sekmelerinize erişmesini önleyin ve internette gezinirken tam korumanın keyfini çıkarın.

 

Aloha Browser ile güvenliğinizi sağlayın

 

Ek olarak, mevcut VPN hizmeti ile artık tam güvenlikle İnternet’e erişebileceksiniz. Sonuç olarak, fiziksel konumunuza ve çevrimiçi bilgilerinize erişmeye çalışan izleyiciler ve bilgisayar korsanları tarafından rahatsız edilmeyeceksiniz. Her iki sörf verisi de VPN tarafından şifrelenecek ve ilgili uygulamalar veya web siteleri ile paylaşılmayacaktır.

 

Çözüm

 

Puffin Tarayıcınız ve UC Tarayıcınız ile birlikte kullanmak için harika bir tarayıcı arıyorsanız, Aloha Yazılımı, Puffin Tarayıcınız ve UC Tarayıcınız ile birlikte kullanmak için harika bir platform olabilir. İstediğiniz zaman kullanmakta ve internete bağlanmakta özgürsünüz. Ve uygulamayı kullanırken yine de tam bir gizlilik ve korumaya sahip olacaksınız.

Ve en önemlisi, web sitemizde bulunan ücretsiz ve kilidi açılmış Aloha Tarayıcı indirmesiyle çok daha eğlenceli şeyler bulacaksınız.

What's new

Download faster! Boost your speed with parallel downloads and speed management.
- Tap active download to see speed and information
- We have improved metadata handling, speed and stability.
- VPN bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.