Among Us

2021.6.30

Play online or over local WiFi with 4-15 players as you attempt to prep your spaceship for departure, but beware as one will be an impostor bent on killing everyone!
3.6/5 Votes: 12,242,928
Developer
Innersloth LLC
Version
2021.6.30
Updated
5 July 2021
Requirements
6.0 and up
Size
125M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Aramızda  APK 2021.3.15 Özellikler

 

Basit kontroller

 

Başlamak için, Aramızdaki Android oyuncuları, oyunun keyfini çıkarmalarını çok daha kolay hale getirecek, oyunun kolay ve uygun fiyatlı kontrol seçeneklerini takdir edecek. Hareket etmek için simüle edilmiş joystick düğmelerini kullanın. Bu gadget’larla etkileşim kurmak için kullan düğmesini kullanın. Bir ceset görürseniz ve bunu bildirmek isterseniz, rapor düğmesine basmanız yeterlidir. Ayrıca, sahtekar olarak oynarken diğer oyuncuları yarı yarıya parçalama olanağına da sahip olacaksınız.

 

Her iki tarafta iyi eğlenceler

 

Android kullanıcıları ayrıca, oyunun cazibesine katkıda bulunan Aramızda’da her iki tarafta da oynayabilir. Arkadaşlarınızla ve diğer çevrimiçi oyuncularla son savaşınızda bilinmeyen düşmanlar tarafından şaşkına dönen sahtekarlar veya astronotlar olarak oynarken iyi eğlenceler. Her iki taraf olarak, Aramızdan daha fazlasını elde etmenizi sağlayacak özel oynanışı ve ilginç etkileşimleri keşfedin.

 

Heyecan verici çevrimiçi oyun

 

Android oyuncuları, sizi gerçek oyuncularla bağımlılık yaratan çevrimiçi etkileşimlerle tanıştıracak olan Aramızda’da heyecan verici PvP eşleşmelerinde arkadaşları ve çevrimiçi oyuncularla eğlenecek. Takım başına en fazla on oyuncuyla ilgi çekici eşleşmelerde yer alın. Hararetli tartışmalara katılın, aranızdaki sahtekarları arayın veya uzay aracını yok etmek için kurnaz arkadaşınızla birlikte çalışın.

 

Deneyimlemek için ilginç mini oyunlar

 

Oyun, oyun içi maceralarınızda sizi çok eğleneceğiniz ve eğleneceğiniz birçok ilgi çekici mini oyunla tanıştıracak. Her biri kendine özgü oynanışa sahip çeşitli mini oyunlar oynama fırsatı bulacağınız heyecan verici görevlere dalmaktan çekinmeyin. Aramızda ile uzay aracınızdaki cihazları onarabilirsiniz. Alternatif olarak, sinsi sabotajınızı teşvik etmek için eğlenceli mini oyunları kullanabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Aramızda, basit ama mükemmel oynanışı ile oyuncularının birbirleriyle kolayca etkileşime girmesine ve aksiyon maceralarının keyfini daha da fazla çıkarmasına olanak tanır. Eğlenceli uzay aracı etkinliğinizde, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla iletişim kurmaktan çekinmeyin. Aramızda, onu diğer mobil oyunlardan ayıran ayırt edici ve eğlenceli oyun içi öğeler bulunur. Ayrıca, web sitemizde bulunan oyunun düzenlenmiş versiyonu size oyundan zevk almanız için daha fazla neden sağlayacaktır.

What's new

Additions:
- Added vent cleaning task
- Chinese (Traditional and Simplified) and Irish localization added

Bug Fixes:
- Getting stuck in place after a meeting is fixed
- Scaling on "SHH" screen fixed
- Geoff eyepatch is now (sadly) back to being a mask
- Clouds in the Airship no longer move in the wrong direction
- Upload Data phone colors fixed
- All major buttons are now localized
- Other minor visual and localization bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.