Anger of stick 5 : zombie

1.1.51

Stickman action Game - Anger of Stick 5 : zombie
4.3/5 Votes: 1,262,460
Developer
COWON
Version
1.1.51
Updated
21 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
41M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Anger of Stick 5: Zombie  APK 1.1.45 Özellikler

 

Basit ve anlaşılır nişancı oyununun tadını çıkarın

 

Kolay düğmeleri ve sezgisel komutları ile oyun, Android oyuncularına bağımlılık yaratan ve basit bir oyun deneyimi sunuyor. Bunu söyledikten sonra, oyunun öğreticileri ipleri hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca, bir dizi zorlu artan karmaşıklık düzeyine de erişebileceksiniz. İlerledikçe, son derece zor görevlerle karşı karşıya kalacaksınız. Sonuç olarak, kendinizi bağımlılık yapıcı oyuna kaptırırken becerilerinizi istikrarlı bir şekilde geliştireceksiniz.

Basit 2D yandan kaydırmalı oynanışın tamamen oyuna konsantre olmanızı sağlayacağından ve ilerlemenin tek yolunun ilerlemeye devam etmekten bahsetmiyorum bile.

 

Güvenilir arkadaşların var

 

Anger of Stick 5, oyuncuları doğru görevlerinde onlara yardımcı olmaları için altı ayrı askere alınabilir savaşçının yardımına başvurmaya teşvik ediyor. Bunlar, görevlerinizde size eşlik edebileceğiniz fantastik kahramanlardır.

Dövüşler sırasında yanınızda getirmek için en kullanışlı olanları seçmelisiniz ve her birinin kendi özel beceri ve yetenekleri vardır. Her seviyede aynı anda sadece üç arkadaşınızın sizi takip edebileceğini unutmayın, bu yüzden akıllıca seçin. Düşmanları öldürdüğünüzde onların özel yeteneklerinden yararlanın ve ekip çalışmasının önemini anlayın.

 

Çeşitli silahlar ve dişliler

 

Ayrıca oyun, yolculuğunuz sırasında toplayabileceğiniz bir dizi silah ve teçhizat içerir. Silah, tüfek, alev makinesi ve hatta roketatar gibi farklı güç ve kapasitelerde yakın dövüş ve menzilli silahlar da vardır. Sonuç olarak, onları akıllıca seçtiğinizden ve doğru silahları satın almak için yeterince para biriktirdiğinizden emin olun.

Kendinizi düşman saldırılarına karşı savunmak için oyun, tam savunma ve saldırı kabiliyetine sahip üstün robotu içerir. Ayrıca, oyundaki her kol ve ekipman parçasının kendi yükseltme koleksiyonu vardır. Sonuç olarak, favorilerinizi seçebilir ve maksimum potansiyellerine güncelleyebilirsiniz. Düşmanlarınızı alt etmek için patlayıcı yeteneklerini kullanın.

 

Avantaj elde etmek için buff’larınızı seçin

 

Rage of Stick 5’te, en büyük zorlukları tamamlamak için en zorlu ve en kötü düşmanları alt edin. Yanında savaşan güvenilir adamların dışında, bu engellerin üstesinden gelmek için biraz yardım istemen normal. Ancak oyun, Android oyuncularının toplayıp yolculuklarında taşıyabilecekleri birçok farklı güçlendirmeye sahip.

 

Çözüm

 

Çok övülen Stick War: Legacy ve Mini Militia Doodle Army 2 hayranları, Rage of Stick serisinin yeni bölümlerine kesinlikle bayılacak. Güncellenmiş grafikleri ve oynanışı severken, yepyeni bir arsa deneyimi yaşayın.

What's new

1.Bug fixed

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.