APK Parser

1.0.4

3.1/5 Votes: 24,503
Developer
SteelWorks
Version
1.0.4
Updated
12 November 2018
Requirements
4.0 and up
Size
7.2M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

APK Editor Pro  APK 1.14.0 Özellikler

 

Yüklü uygulama veya APK dosyaları üzerinde çalışın

 

APK Editor Pro kullanıcıları, istenen uygulamaları seçerek çeşitli düzenleme araçlarını nasıl kullanacaklarını hızlı bir şekilde öğrenebilir. Bunların bilgisayarlarınızda yerleşik uygulamalar veya ham APK dosyaları olması mümkündür. Her iki durumda da mevcut seçenekleri kullanarak değişiklikleri hızlı bir şekilde yapabilir, ardından bunları yeni bir APK’ya kaydedebilir ve isterseniz cihazlarınızda güncelleyebilirsiniz.

 

Hangi uygulamayı seçerseniz seçin, basit dize yerelleştirmeleri

 

Başlangıç ​​olarak, Android meraklıları, kullanıcı dostu dize yerelleştirme seçeneğine kolay erişime sahip olacak. Düzenlemeye başlamak için belirli bir uygulama seçin ve APK Düzenleyicinizin yerelleştirme bölümünü açın.

 

Arka plan resmini istediğiniz gibi değiştirin

 

Android kullanıcıları, en basit özelleştirmeler için arka plan resimlerini yenileriyle değiştirerek başlayabilir. Tercih ettiğiniz uygulamayı seçin ve Arka Plan Resmi seçeneğini belirleyin. Ardından, mobil cihazlarınızda bulunan tüm arka plan fotoğraflarının listesini içeren bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Sadece birkaç hızlı hareketle istediğinizi değiştirebilirsiniz.

 

Bir uygulamanın düzenini yeniden tasarlayın

 

Ek olarak, cihazınızdaki bazı uygulamaların arayüzünü ayarlama olanağına sahipsiniz. Bu, uygulamalar içindeki açık seçeneklerin yeniden düzenlenmesini, gereksiz işlevleri kaldırarak ve yalnızca temel olanları koruyarak yeni bir arayüz oluşturmayı içerir. Bu harika düzenleyiciyi kullanarak yazılımı yeniden tasarlamakta özgürsünüz.

 

Çözüm

 

Yazılım, bilgisayarında bulunan oyunlardan en iyi şekilde yararlanmak isteyen tüm Android kullanıcıları için idealdir. Ayrıca, uzun süredir dikkatinizi dağıtan sinir bozucu reklamları ve uygulama koşullarını kaldırmak için de yararlıdır. Son olarak, indirmek ve kullanmak tamamen ücretsiz olduğu için, sağladığı özelliklerden yalnızca birkaçını kullanmanıza rağmen, yazılımı akıllı telefonlarınızda bulundurmanın çok eğlenceli olduğunu görebilirsiniz.

What's new

V1.0.4:
updated lib
V1.0.3:
a crash issue fix
V1.0.2:
initial version

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.