App Cloner Premium & Add-ons

2.11.0

This app allows you to purchase the App Cloner premium license, add-ons & make donations.
2.7/5 Votes: 18,420
Developer
App Listo
Version
2.11.0
Updated
2 June 2021
Requirements
4.1 and up
Size
5.3M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

App Cloner  APK 2.7.2 Özellikler

 

Uygulamayı klonlayın ve farklı hesaplara giriş yapın

 

Uygulamanın temel özelliği, kullanıcıların favori programlarını kopyalamalarına ve ana işletim sisteminden tamamen farklı bir ortamda çalıştırmalarına izin vermesidir. İki ayrı hesap kullanarak hem orijinal hem de klonlanmış uygulamayı deneyimleyebilirsiniz.

En önemlisi, iki hesaba iki farklı bilgisayardan erişilmiş olarak tanımlanacaktır. Birkaç sosyal medya siteniz veya video oyun hesabınız varsa, bu oldukça faydalıdır.

 

Gizli oturum açma ile gizliliğinizi koruyun

 

Gizli oturum açma formunu kullanırsanız, klonlanmış uygulamanızda yaptığınız her hareket çevrimiçi izleyiciler tarafından izlenemez. Sonuç olarak, meraklı komşular veya patronlar için tamamen görünmezsiniz.

Anonimlik isteyen birçok kişi, uygulamayı kullanarak çevrimiçi hesaplarına bağlanacaktır. Sonuç olarak, verileriniz hala güvende.

 

Farklı hesaplar arasında hızlı geçiş

 

Hesapları orijinal uygulamalarda aktarmak yerine App Cloner kullanıyorsanız, yeni hesabın kullanıcı adını ve şifresini girmeden önce Facebook’tan çıkış yapmanız gerekeceğinden, çoğu kullanıcı orijinal uygulamalarda hesap değiştirmek yerine App Cloner’ı kullanmayı tercih eder. Aynı şey herhangi bir sosyal medya uygulaması veya çevrimiçi oyun için de söylenebilir, bu nedenle klonlanmış uygulamalar giderek daha popüler hale geliyor.

Hesapları App Cloner’larla takas etmek için tek yapmanız gereken App Cloner Premium’u açmak ve klonlanmış uygulamayı aramak. Bu, iş akışını hızlandırır ve diğer hesabınızın oturum açmaya devam etmesini sağlar.

 

Çakışma olmadan paralel alanlar oluşturun

 

Çoğu App Cloner uygulaması, klonlanmış uygulamanın birincil uygulama olarak hizmet ettiği paralel alanlar oluşturma uygulamasını kullanır. Öte yandan, orijinal program ana işletim sisteminde hala mevcut olabilir ve başka bir hesaba girişe izin verir.

Ancak bu sadece bir teoridir; pratikte, Software Cloner Premium gibi birkaç uygulama çakışma olmadan paralel alanlar oluşturma yeteneğine sahiptir. Bu, kullanıcıları, çökmeler veya anlaşmazlıklar hakkında düşünmek zorunda kalmadan hesaplarını güvenle kullanmaya teşvik eder.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, kullanışlı yazılım klonlama özelliği sayesinde artık çeşitli sosyal medya profilleri arasında saniyeler içinde geçiş yapabilir. Ayrıca ücretli sürüm, yazılımınızı birkaç kez klonlamanıza ve birden fazla hesap kullanmanıza olanak tanır.

What's new

Support for App Cloner 2.11

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.