Archero

3.1.2

Archer Heroes!
4.3/5 Votes: 1,565,244
Developer
Habby
Version
3.1.2
Updated
23 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
82M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Archero MOD APK 2.8.5 Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Oyuncular, kahramanlarınızı hızlıca uygun pozisyonlara sürükleyebileceğiniz ve yayınızı belirli bir yönde sürükleyip bırakarak düşmanlara ölümcül oklar atabileceğiniz hızlı ve sezgisel bir mekanik ile hemen karşılaşacaklar.

İlk başta basit bulacaksınız ve yapamayacağınız bir şey yok. Ancak oyunda ilerledikçe, daha güçlü güçlere sahip yeni canavarlar, herhangi bir sıradan adamı korkutmaya yetecek kadar büyük sayılarda ortaya çıkabilir.

Oyunun tek kahramanı olarak kaçacak hiçbir yerin yok ve dışarı çıkmana izin verilmiyor. Size hücum eden bir sürü düşmanı dağıtmak için hayranlık uyandıran okçuluk becerilerinizi kullanın.

 

Önümüzdeki tehlikeli görevleri üstlenin

 

Yolculuğunuza başlarken bir dizi eğlenceli ve heyecan verici seviyeye maruz kalacaksınız. Okçuluk hakkında daha fazla okursanız ve yolunuza çıkan tüm düşmanları alt ederseniz, daha fazla ilerleyebilirsiniz. Her seviyede, sizi sürekli rahatsız eden iğrenç canavarların yanı sıra yenilmesi muhtemel olmayan güçlü düşman patronlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

 

Destansı ve büyüleyici hikayeleri takip edin

 

Archero’da konuşacak kimsesi olmayan Tek Okçu sensin. Yay ve oklarınıza odaklanmaktan başka seçeneğiniz yok. Ruhunuz gibi onların da gerçek uçtuğundan emin olun. Tüm hayatlarının sizi aşağı çekmek için inşa edildiği bir dünyada kötülüklerin merhameti olmaz. Koşullardan kurtulmak için olağanüstü okçuluk becerilerinizi kullanın ve asla pes etmeyin.

 

Becerilerinizi ve yeteneklerinizi seçin

 

Küçük niteliklere sahip ve size yardımcı olacak benzersiz bir yeteneği olmayan yeni başlayan bir okçu olarak başlayın. Karakterleriniz için yeni yükseltmeler toplarken düşmanları yavaş ve kademeli olarak indirmeniz gerekecek. Savaş stilinize bağlı olarak, karakterlerinizi büyüttükçe benzersiz yeteneklerin kilidini açın. Rastgele ve türünün tek örneği yetenekleri toplayın, yükseltin ve dövüşlere katılın.

 

Çözüm

 

Archero, istediğiniz zaman oynayabileceğiniz basit ve bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip mükemmel bir gündelik oyundur.

What's new

- Newly added Main Chapter 24 & 25
- Newly added Event Gameplay - Twist of Fate
- New Rune - Monster Hatching Speed-up
- Fixed bugs and other optimizations

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.