Farming Simulator 20

0.0.0.77 - Google

  • Payment
Step into the exciting world of farming with Farming Simulator 20! Harvest many different crops, tend to your livestock of pigs, cows, and sheep, and now ride your own horses, letting you explore the vast land around your farm in a brand-new way. Sell your products in a dynamic market to earn money which you can invest in additional machinery and the expansion of your farm.
4.0/5 Votes: 32,215
Developer
GIANTS Software
Version
0.0.0.77 - Google
Updated
16 July 2021
Requirements
7.0 and up
Size
648M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Tarım Simülatörü 20  Özellikleri

 

Eksiksiz ve derinlemesine çiftçiliği keşfedin

 

Farming Simulator 20, kendinizi muhteşem çiftçilik deneyimlerine tamamen kaptırmanıza izin vererek, tarımsal çalışmanın tüm büyüleyici yönlerini keşfetmenize olanak tanır. Tarla çiftçiliğinden hayvan bakımına kadar üzerinde çalışabileceğiniz çeşitli farklı alanlarla tamamlanan bir çiftliğin tamamı size ait olsun. Boş zamanınız olduğunda, mobil cihazınızda eksiksiz ve derinlemesine çiftçilik oyununu oynayın.

 

Kendinizi binerken bulun

 

Oyun ayrıca, oyuncuları sanayileşmiş tarımın gerçek deneyimleriyle tanıştırmak için size geniş bir muhteşem makine koleksiyonunu tanıtacak. Çiftçilik sonuçlarınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış 100’den fazla farklı araba ve makineye erişebileceksiniz.

Bu inanılmaz makineleri kullanmayı öğrendikçe, tarım endüstrisini daha iyi anlayacaksınız. Toprağınızı eğmek ve yetiştirmek, ayrıca tohum ekmek ve hasat etmek için kullanılabilirler. Gerçekçi kokpit perspektifi sayesinde her zaman gerçek bir makine kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz. Dilerseniz her zaman daha hassas dönüşler yapmanızı sağlayan standart üçüncü şahıs bakış açısına geçebilirsiniz.

 

Hayvanlarınıza bakmayı öğrenin

 

Farming Simulator 20’deki oyuncular, ekinlerini ekip bakımını yapmanın yanı sıra kendi hayvan çiftliklerine sahip olarak oyunun tadını çıkarabilirler. Ahırlarda inekler, koyunlar, domuzlar, atlar ve diğer hayvanlar bulunabilir. Pazarda veya diğer tüccarlara süt, yün ve et üretirken ve satarken bunlara özen göstermek. En iyi sonuçları elde etmek için onlarla iletişim kurmaktan, onlarla konuşmaktan ve onları düzenli olarak beslemekten çekinmeyin. Ayrıca, atlarınıza binerek ve arada sırada güzel çevreyi keşfederek Farming Simulator’un harika oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Hasat edilecek yüzlerce harika ürün

 

Oyunda ilerledikçe, tarlalarınıza ekebileceğiniz çeşitli mahsullere erişiminiz olduğunu keşfedeceksiniz. Tarlalarınızın çeşitli yerlerine buğday, arpa, kanola, yulaf, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates ve diğer mahsulleri ekin. Ve bu süreçte, ekim yöntemleri ve her mahsulün bakımı hakkında çok şey öğreneceksiniz, ki bu harika.

 

Çözüm

 

Farming Simulator 16, Construction Simulator 3 ve diğerleri gibi oyunlardan hoşlananlar için Farming Simulator 20, oyun kitaplığınıza harika bir ek olmalıdır. Ayrıntılı çiftçiliği mümkün olan en geniş ölçüde keşfetmekten ve keyfini çıkarmaktan çekinmeyin. Ve en önemlisi, oyun tamamen ücretsiz olduğu için denememeniz için hiçbir neden göremiyoruz.

What's new

Added Bourgault FMS CD872-8 seeder
Added Bourgault SPS360-50 cultivator
Various bug fixes and improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.