Asphalt 8 – Car Racing Game

5.8.0k

Part of Gameloft’s Asphalt franchise, Asphalt 8 has 300+ licensed vehicles, action-packed races, 75+ tracks, and both online and offline mode. You can run in the multiplayer and single-player modes.
4.3/5 Votes: 9,622,020
Developer
Gameloft SE
Version
5.8.0k
Updated
9 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
175M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Asfalt 8  APK 5.6.1a Özellikler

 

Eliminasyon

 

Bu heyecan verici ve rekabetçi bir oyun modudur. Yarışçılar arka arkaya birkaç turda yarışacaklar. Her turdan sonra oyun ekranında bir geri sayım sayacı görünecektir. Son bitiren kişi, saat sıfıra ulaşana kadar “silinecek”. Bundan sonra, sadece son kurtulan kazanan olarak kabul edilecektir.

 

Yere sermek

 

Bu modda, başka bir oyuncuyla savaşabilir, onları güçlü darbelerle yere serebilir veya rakiplerine dokunarak arabalarına zarar verebilirsiniz. Rakip aracın her başarılı başarısızlığı için bir kez sayılacaksınız. Ve belirli bir süre geçtikten sonra, en fazla yere düşürme yapan sürücü kazanan ilan edilecek.

 

sürüklenme

 

Tecrübeli oyuncular veya en yüksek hız konusunda tutkulu oyuncular için “drift” kelimesinin önemini açıklamaya gerek yok. Ancak, Asphalt 8: Airborne’da ana vurgu, kartlardan yeterli puanı kazanmak için kapılardan başarılı ve doğru bir şekilde sürüklenmektir.

Ve drift yaptığınız her an başka bir araçla veya bir engelle çarpışabilirsiniz. Araba anında normal hizmete devam edecek. Ancak uzun mesafe drift siparişi verirseniz, kolayca sıfırlanacak ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

 

Etkileyici grafikler

 

Yarış oyunu türü, oyun endüstrisinde uzun ve şanlı bir geçmişe sahiptir. PC veya konsol bölgesi söz konusu olduğunda, modern hız oyunları giderek küresel trende ayak uyduruyor. Bununla birlikte, akıllı telefonlara yayıldılar ve net hedeflere ulaştılar. Bununla birlikte, bu türün yayıncılar için önemli bir zorluk teşkil eden bazı yönleri hala var.

Zorlukların çoğu, bir yarış oyunu oynarken güzel grafiklerin en yüksek öncelik olması gerekliliğinden kaynaklanmaktadır. Ve Asphalt 8 bu sorunu çözmek için harika bir iş çıkardı. Asphalt 8’in grafikleri nefes kesici. Bir çarpışmanın, yanıkların veya yoldaki nesnelerle temasın sonuçları kusursuzdur.

 

Çözüm

 

Genel olarak Asphalt 8, yarış tutkunları için harika bir oyun. Uzun bir büyüme geçmişiyle oyun, işte uzun bir günün ardından telefonunuzda olması gereken en üst düzey eğlence seviyesini yükseltir.

What's new

Update 48 turns up the heat with fresh events, challenges, rewards, and brand-new ways to let your personality shine!

SUMMERTIME MADNESS
Scorch up the streets in the McLaren Elva Festival! And look out for more events just over the horizon.

MULTIPLAYER MADE BETTER
You can now join multiple Seasons at once, each with unique rules. We also added seasonal tasks for more rewards!

MAKE A NAME FOR YOURSELF
Create a personalized nickname and add flair to your profile with custom icons and borders!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.