Fitify: Workout Routines & Training Plans

Varies with device

Who needs a gym? Get in shape at home with Workouts & Plans from Fitify.
4.2/5 Votes: 74,867
Developer
Fitify Workouts s.r.o.
Version
Varies with device
Updated
12 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Fitify APK 1.13.1 Özellikler

 

Eksiksiz mobil eğitim uygulamasının keyfini çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları tam mobil eğitim uygulamasını akıllı telefonlarına indirebilir ve iyi planlanmış egzersiz programlarıyla vücutlarını dönüştürmeye başlarken yüzlerce başarılı egzersiz yapabilir. Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, özelleştirilmiş ve esnek eğitim programlarından yararlanmaktan çekinmeyin.

Aynı zamanda, Android kullanıcıları basit arayüzler ve açık dokunma işlevi sayesinde kendilerini fitness seanslarına tamamen kaptırabilecekler. Sezgisel uygulama içi özelliklerin yardımıyla çeşitli eğitim programları arasından seçim yapabilir ve yeni rutinler geliştirebilirsiniz.

 

Kendi fitness planlarınıza ve egzersiz rutinlerinize sahip olun

 

Fitify ayrıca Android kullanıcılarının alması ve kullanması için kolay ve uygun antrenman programları sağlayarak, antrenmanı kolayca tamamlamalarına olanak tanır. 15 dakikalık normal egzersiz yapmaktan çekinmeyin veya daha fazla sonuç almanıza yardımcı olmak için düzenli bir egzersiz ve toparlanma rutini içeren haftalık fitness deneyimleri için tam programlara gidin. Basit ve takip etmesi kolay video egzersizleri, egzersizlere başlamanıza kesinlikle yardımcı olacaktır.

Ve en önemlisi, Fifity’deki aktivitelerin büyük kısmının tamamlanması sadece 15-25 dakika sürecek, bu yüzden onlara çok fazla zaman ayırmanıza gerek kalmayacak.

 

Eşzamanlı olarak, sezgisel ve başarılı öğretim oturumları

 

Birden çok Bağımsız Antrenmandan yararlanın Fitify ayrıca, spor salonu hayranlarının kendi antrenman planlarını ve programlarını oluşturmalarına yardımcı olmak ve gerçekleştirmek için 850’den fazla farklı vücut ağırlığı ve formda aletler egzersiz programı sunar. Sezgisel talimatlar ve kılavuzlar sayesinde antrenmanlarınız inanılmaz derecede eğlenceli, benzersiz ve verimli olacak.

Alternatif olarak, mümkün olan en kısa sürede başlamak istiyorsanız, uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli vücut bölümleriyle 20’den fazla önceden oluşturulmuş rutine sahiptir. Vücudunuzu verimli bir şekilde germek için 15 dakikayı esneme, yoga veya köpük yuvarlama yaparak geçirin.

 

Workout Blender ile eksiksiz eğitim programlarının keyfini çıkarın

 

Merak edenler için Fitify with Workout Blender’daki tam eğitim programları artık mevcut. Kullanıcılar, tüm kas sınıfları için mevcut olan antrenmanları kullanarak tam fitness programları oluşturacaklar. Sevdiğiniz tüm antrenmanları içeren tam vücut antrenmanı için günlük bir rutin oluşturun ve Fitify ve Workout Blender ile başlayın.

 

Çözüm

 

Fitify, Home Workout: No Equipment, Freeletics Training Coach’da tam rehberli ve başarılı fitness seanslarına katılıyorsanız, ev egzersizlerinize yardımcı olmak için mükemmel bir uygulamadır. Uygulamanın kilitsiz sürümünün web sitemizde mevcut olduğunu şimdi çok daha büyüleyici bulacaksınız.

What's new

We just fixed a few bugs and made some tweaks to make sure you can enjoy the best workout experience possible.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.