Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery

14.3.0

Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery is the next terrifying installment in the FNAF franchise. Players will confront malfunctioning animatronics in their real world and attempt to survive these horrors come to life. Through the game, players subscribe to Fazbear Entertainment’s brand new “Fazbear Funtime Service” and get their favorite animatronics on-demand. Due to unfortunate circumstances, the visiting animatronics malfunction and attack subscribers instead of entertaining them.
4.3/5 Votes: 195,225
Developer
Illumix Inc.
Version
14.3.0
Updated
22 June 2021
Requirements
7.0 and up
Size
161M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Freddy’s AR’de Beş Gece: Özel Teslimat 13.3.0 Özellikleri

 

Derinlemesine ve sürükleyicinin tadını çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları, serideki başka hiçbir oyunda oynamadığınız Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery’de bulunan canlanan ve canlandırıcı korku oyununun tadını çıkaracaklar. Her köşede saklanan bu iğrenç ve korkutucu animatronikleri keşfederken, artırılmış gerçeklik oyunlarının destansı ve sürükleyici dünyasını keşfedin.

Sizi kovalayan bu alçak yaratıkların heyecan verici gerilim maceralarına kendinizi tamamen kaptırmaktan çekinmeyin. Yatak odanızda, oturma odanızda, otoyolda, mutfakta ve başka yerlerde sizi indirmeye hazır tehlikeli varlıklar var.

 

kötü canavarlar

 

Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery’de oyuncular eğlenceye ek olarak, her biri kendi farklı tasarım ve kurulumuna sahip bir dizi hain yaratığa erişebilecek. Birkaç animatronik ile kendinizi epik gerilim ve korku oyununa bırakın.

Bu derin korku deneyiminde çeşitli yaratıkları ve onların sizi korkutmanın özel yollarını deneyin. Her canavarın mekanik ve ses açısından diğerlerinden nasıl farklı olduğunu öğrenin.

 

Oyununuzda hazır olun

 

Nihai gerilim deneyimi arayanlar için Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery hem eğlenceli hem de ürkütücü. Bununla birlikte, oyun, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak oyununuza tamamen dalmanıza izin verir.

Sizi çevrenizle tanıştırarak başlayın, böylece onları makul ölçüde zararsız bulabilirsiniz. Ve atmosferler değişmeye başlayınca, kendinizi birdenbire beceriksiz buluyorsunuz. Nerede olursanız olun ve ne zaman isterlerse sizi ziyaret eden kötü animatronikler ile oyuna tamamen yeni bir daldırma boyutu getiriyor.

 

Kötü canavarlardan kurtulmak için elinizden gelenin en iyisini yapın

 

Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery’deki oyunculara, bu tehlikeli yaratıklara karşı kendinizi savunmak için dikkatli kullanmaları için sınırlı sayıda araç verilir.

Canavarları etkili bir şekilde alt etmek için eşyaları ve ekipmanları akıllıca kullanın. Bu hain yaratıkları yenmek için değerli kaynakları toplayın ve uygun zamanda kullanın. Canavarları kontrol etmek, meşalenizi yakmak ve onlara saldırmak için bir elektrik şoku kullanmak için yeterli piliniz olduğundan emin olun.

 

Çözüm

 

Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery, Five Nights at Freddy’s 3, FNaF 6: Pizzeria Simulator ve benzerlerini sevenler için el cihazlarınızda başka bir fantastik korku deneyimi olmalıdır. Ayrıca, kötü yaratıkların gözlerinizin önünde belirdiği muhteşem Artırılmış Gerçeklik dünyasını da deneyimleyebileceksiniz. Son olarak, oyun tamamen ücretsiz ve keyfiniz için kilidi açılmışken, neden mobil cihazlarınıza yüklememeniz gerektiğini anlamıyoruz.

What's new

▶ Bug fixes and optimizations

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.