FL Studio Mobile

3.6.1

  • Payment
Create and save complete multi-track music projects on your Phone, Tablet or Chromebook. Record, sequence, edit, mix and render complete songs.
4.1/5 Votes: 28,773
Developer
Image-Line
Version
3.6.1
Updated
21 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
227M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

FL Studio Mobil APK 3.5.3 Özellikler

 

Erişilebilir arayüzler

 

Başlangıç ​​olarak, FL Studio Mobile’daki Android oyuncuları basit ve kullanıcı dostu arayüzlerden yararlanabilir. Eğlenceli uygulamanın ve tüm özelliklerinin keyfini burada rahatça çıkaracaksınız. Ayrıca uygulama, telefonunuzun ekran boyutlarına otomatik olarak uyum sağlayacak sezgisel arayüz biçimlerine sahip olabilir. Sonuç olarak, bir tablette veya cep telefonunda kullanıyorsanız, oldukça basit ve kullanışlı bulacaksınız. Bazı uygulama içi işlevleri seçip kullanarak FL Studio Mobile’ı yeni müzik oluşturma aracınız haline getirin.

 

Müziğinizi çeşitli enstrümanlarla yaratın

 

FL Studio Mobile’ın muhteşem ses dünyasını keşfederken, çeşitli etkileşimli enstrümanları kullanabileceksiniz. İyi bir karışım yapmak için yüksek kaliteli sentezleyicilerinizi, bateri kitlerinizi, piyano klavyenizi, dilimlenmiş döngü ritminizi ve diğer özel bileşenleri kullanmaktan çekinmeyin. Bunlarla eğlenceli ve ilginç sesleri şarkılarınıza kolayca dahil edebilirsiniz. Sonuç olarak, mobil cihazlarınızda stüdyo benzeri bir düzenleme ortamının keyfini çıkarabileceksiniz.

 

Mevcut ses efektlerinden yararlanın

 

Audiophiles için, FL Studio Mobile, miksleri belirli bir dereceye kadar geliştirmek ve özelleştirmek için kullanılabilecek kapsamlı bir ses efekti yelpazesi sunar. Vurmalı programlamayı hızlandırırken, faz sıralayıcıya bir göz atın. Etkileşimli enstrümental yeteneklerde ve bunların nasıl gösterildiklerinde ayarlamalar yapın.

 

Eksiksiz MIDI denetleyici desteği

 

Uygulamayı özellikle yetenekli besteciler için daha da kullanışlı hale getirmek için Android kullanıcıları MIDI denetleyicilerini bağlayabilir ve inanılmaz müzik yapma deneyimlerinin keyfini çıkarabilir. İstediğiniz enstrümanı çalmaktan çekinmeyin ve müzik üzerinde kolayca çalışmak için MIDI denetleyicisini kullanın. Ayrıca, ham tek parça veya çok parçayı bilgisayardan Android telefonlarınıza doğrudan taşıyabilir ve kullanışlı MIDI dosyası içe ve dışa aktarma seçeneklerini kullanarak bunları düzenleyebilirsiniz.

 

Çözüm

 

FL Studio Mobile, müzik karıştırma ve yaratma zanaatıyla ilgilenenler için harika bir mobil deneyimdir. İnanılmaz özellikleri ve platformlar arası işlevselliği ile minimum çabayla kendi harika mixtape’lerinizi ve müziğinizi hızla oluşturabilirsiniz. Ayrıca, uygulama etkinleştirildiğinden ve elde taşınır cihazlarımızda ücretsiz olarak sunulduğundan, harika müzik deneyimlerinizin keyfini çıkarmanın oldukça basit olduğunu göreceksiniz.

What's new

What's new:

* Bugfix for 3.6.0 related project issues

* Spacer (new) - Stereo image enhancer.

* Compressor - New visualizations.

* Audio interface support - Multi-input / Multi-track recording.

* File browser - Long press actions, 'Copy' for files & folders, 'Create channels' to create multiple Channels. Scroll position remembered.

* Android 11 Protected storage - Google mandated 'Scoped Storage'. Deleting the App will delete your project data! Backup your data on the FILES tab.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.