FaceApp – Face Editor, Makeover & Beauty App

4.5.0.10

FaceApp is one of the best mobile apps for AI photo editing. Turn your selfie into a modeling portrait using one of the most popular apps with over 500 million downloads to date. FaceApp gives you everything you need to create Instagram-worthy edits for free. No more extra tapping on your screen!
4.6/5 Votes: 3,834,345
Developer
FaceApp Technology Ltd
Version
4.5.0.10
Updated
20 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
36M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

FaceApp Pro APK 4.3.4 Özellikler

 

Saç rengini ve stilini değiştirin

 

Başlangıç ​​olarak, kullanıcılar FaceApp’te karakterlerinin saç rengini ve tasarımını değiştirebilirler. Yani uygulama, çeşitli uzunluk ve renklerde çeşitli saç stilleri arasından seçim yapmanıza yardımcı olur. Görünümünüzü değiştirmek için çok sayıda alternatif saç tipiyle oynamaktan çekinmeyin. Kendinizi çeşitli farklı kıyafetler ve görünümlerle göstermenin keyfini çıkarın. Merak ediyorsanız, FaceApp’teki oyuncular, kendi önceliklerine göre yapay zekanın kendileri için doğru saç stillerini seçmesine bile izin verebilir.

 

Kendi sakalınızı seçin

 

Merak edenler için, uygulama genellikle aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli sakal tiplerine sahiptir. Farklı uzunluk ve renk türleri arasında geçiş yapmaktan çekinmeyin. İdeal sakal veya bıyıkları uzattığınızda, karakterlerinizde anında değişiklikler göreceksiniz. Saçta olduğu gibi otomatik seçeneği de seçebilir ve AI’nın hangi modellerin sizin için daha iyi olduğunu belirlemesine izin verebilirsiniz, bu da size çok zaman kazandıracaktır.

 

Kendinizi farklı bir zaman çizelgesinde gözlemleyin

 

İlgililer için, oyun artık her biri kendi özel ortamına ve oynanışına sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun içi görevlere sahip. Burada çeşitli ortamlarda, formlarda ve senaryolarda suikast hakkında bilgi edineceksiniz. Oynayabileceğiniz 30’dan fazla heyecan verici görevin keyfini çıkarın.

 

Yüz ifadelerinizi ayarlayın

 

Ayrıca, merak edenler için, yakalanan bir görüntüde yüz ifadelerinizi ayarlayarak FaceApp’te yüz ifadelerinizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Ve gerçek dışı bir özellik gibi görünse de, uygulama mutlu yüzlerinizi üzgün yüzlere dönüştürdüğünde ve bunun tersi olduğunda şok olacaksınız. Hüzünlü yüzünüze güzel bir gülümseme getirmek için Photoshop veya başka herhangi bir düzenleme programına ihtiyaç duyulmaz.

FaceApp’ın kapsamlı duyum filtresi serisi, kullanıcıların yüzlerinde farklı izlenimlerle rahatça oynamalarına olanak tanır. Dahi filtreler ve rujla, görünüşünüzü ve hislerinizi değiştirirken kendinizi bile bulamayacaksınız. kendinizden geçeceksiniz.

 

Çözüm

 

Fotoğraflarınızı düzenlerken kullanabileceğiniz eğlenceli bir akıllı telefon uygulaması mı arıyorsunuz? Özelleştirmeler söz konusu olduğunda, FaceApp’ten daha iyi bir seçenek yoktur. Yani, onunla çok daha eğlenceli bir şekilde görünüşünüzü ve görünüşünüzü hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ancak en önemlisi, FaceApp web sitemizde ücretsiz ve kilidi açık olduğundan, onu tam potansiyeliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

What's new

We introduce one more group of Hair Colors - Colored! 15 new expressive colors you've always wished but were afraid to try! Come on, bolder ;)

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.