4D Parallax Wallpaper – 3D HD Live Wallpapers 4K

1.8

The original multi-layer holographic illusion live wallpaper!
4.5/5 Votes: 63,519
Developer
Vinwap
Version
1.8
Updated
24 May 2021
Requirements
4.1 and up
Size
6.6M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

3D Paralaks Arka Plan  APK 1.58 Özellikler

 

İnanılmaz grafiklere sahip etkileyici 4D duvar kağıtları

 

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları yalnızca heyecan verici 3D Paralaks Arka Planı’nı değil, aynı zamanda daha da şaşırtıcı görsel deneyimlere sahip ilgi çekici 4D duvar kağıtlarını da takdir edebilirler. HD çözünürlükte güzel 4D grafikler oluşturmaya çalışırken, cihazınızın ana ekranında bu yeni görsel öğeleri keşfetmenin keyfini çıkarın. Sonuç olarak, etkileyici ana ekranlarınız arkadaşlarınızı suskun bırakabilir.

 

Çeşitli görsel deneyimlere sahip çoklu duvar kağıtları

 

Eşzamanlı olarak, 3D Paralaks Bağlamındaki Android kullanıcıları, aralarından seçim yapabilecekleri 350’den fazla farklı duvar kağıdı ile hem 3D hem de 4D duvar kağıtlarından oluşan geniş bir çevrimiçi ürün yelpazesine erişebilir ve bu sayı giderek artıyor. Her hafta çevrimiçi kitaplığa yeni duvar kağıtları eklenir, bu nedenle bunları kullanmaktan çekinmeyin. Büyüleyici ve heyecan verici duvar kağıtları için çeşitli temalara ve ayarlara bakarken iyi eğlenceler. Ekranınıza tamamen farklı bir görsel deneyim sunmak için ikisinden birini kontrol edin. Ayrıca, ek Pro bölümüyle, uygulama içi deneyimlerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan yeni duvar kağıtları birkaç saatte bir kullanıma sunulacak.

 

Kendi 3D duvar kağıtlarınızı oluşturun ve paylaşın

 

Merak edenler için, artık her biri kendi kişiselleştirilmiş öğelerine sahip kendi çok katmanlı duvar kağıtlarınızı oluşturup paylaşmayı deneyebilirsiniz. Oyuna dayalı yeni ve büyüleyici görsel karşılaşmalar bulmaya çalışırken uygulama içi geliştirici ile biraz eğlenmekten çekinmeyin. Kendi 3D ve 4D duvar kağıtlarınızı yaparak ve arkadaşlarınızla paylaşarak veya başkalarının indirmesi için çevrimiçi kitaplığa ekleyerek eğlenin. Aynı zamanda, başkaları tarafından oluşturulan harika görsel materyale erişmek için topluluk tarafından paylaşılan kitaplığı kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, uygulamanın sanatsal kapsamı büyük ölçüde genişletildi.

 

Gereksiz arka planda çalışma özelliğine sahip pil dostu bir uygulama

 

Bazılarınız, programı arka planda çalıştırmanın cihazınızın pilini daha hızlı tüketeceğinden endişe duyuyor. Ancak 3D Paralaks Geçmişi ile uygulamanın telefonunuzu daha uzun süre kullanmanıza engel olmayacağından emin olabilirsiniz. Yeni bir kontrol paneli açarak veya bir uygulamaya erişerek tabletinizde başka bir cihaza döndüğünüzde, 3D duvar kağıtları otomatik olarak duracaktır. Ana ekranda oturursanız, yalnızca kullanılabilir olacaktır. Uygulama, çalışırken sınırlı pil kullanarak ve boştayken hiç pil kullanmadan pil ömrünü kaybetmeden mükemmel görsel duyumların keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları artık ZEDGE’nin geniş duvar kağıtları kitaplığına ek olarak 3D Paralaks Arka Planı üzerinde sanatsal yaratımlarıyla mükemmel görsel karşılaşmaların keyfini çıkarabilir. Android kullanıcıları için çarpıcı görsel fırsatlara sahip olan burada bulunan inanılmaz 3D ve 4D duvar kağıtlarını özgürce kullanabilirsiniz. En önemlisi, web sitemizde bulunan kilidi açılmış ve ücretsiz uygulama, 3D Paralaks Geçmişini keşfetmeye başlamanız için size daha birçok neden sağlayacaktır.

What's new

- more 4D Wallpapers
- bugfixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.