8 Ball Pool

5.4.5

Join us and play 8 Ball Pool - The World's #1 Pool game!
4.4/5 Votes: 22,004,044
Developer
Miniclip.com
Version
5.4.5
Updated
7 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
69M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

8 Top Bilardo APK 5.2.6 Özellikler

 

Basit ve sezgisel kontroller

 

Başlamak için, 8 Top Bilardo’daki oyunculara hem basit hem de sezgisel bir kontrol sistemi tanıtılacak. Vuruşlarınızın gücünü ve uygulamanız gereken kuvvet miktarını takip etmek için bir güç ölçere sahip olacaksınız. Ayrıca, topları doğru yönlerde vurmanıza yardımcı olacak noktalı bir kılavuz da alacaksınız. Sonuç olarak, oyuna yeni başlayanlar oyunla ilk tanıştıklarında kontrollere çabucak alışacaklar.

Ancak, kontrollerin uzun süre bu kadar basit olmayacağını unutmayın.

 

Dünyayı dolaşın ve en popüler bilardo kulüplerine gidin

 

Profesyonel videolar yapmakla ilgileniyorsanız ve cihazınızın yetenekli donanımını tam olarak kullanmak istiyorsanız, harika uygulamalara sahip harika oyun içi düzenleme araçları da bulacaksınız. Elinizin altındaki inanılmaz video düzenleme araçlarına bir göz atın.

Başlamak için, Android kullanıcıları, sezgisel video düzenleyici arayüzünde en rahat deneyimler için uygun şekilde düzenlenmiş çeşitli videolara ve ses parçalarına erişebilir.

 

Daha kesin ve güçlü vuruşlar için ipucunuzu toplayın ve yükseltin

 

Oyuncular ayrıca bilardo oyununun cazibesini artıracak çeşitli isteka koleksiyonlarına da erişebilecekler. Her biri kendi uygulama grubuna sahip, farklı istatistiklere sahip çeşitli havuzlar arasından seçim yapın. Ödüllerinizi alırsanız, becerilerini geliştirmek için ipuçlarında çeşitli iyileştirmeler yapacak kaynaklara sahip olacaksınız. Alternatif olarak, en çok arzu edilen ipuçlarını en iyi istatistiklerle toplayın. Tercihlerinize bağlı olarak, ipuçlarında madde, Kuvvet, Amaç, Döndürme ve Zaman olmak üzere 4 farklı istatistik olacaktır. Bir sonraki maçınıza girerken doğru olanları seçin.

 

Epik arcade modunda becerilerinizi geliştirin

 

8 Ball Pool’un arcade modunda, yeni bilardo oyuncuları becerilerini geliştirebilir ve çeşitli rakiplere karşı onları test edebilir. Yerel bilardo kulübünüzdeki yerel bilardo oyuncularını alarak başlayın. Daha yüksek bir seviyeye ilerlerken, daha iyi becerilere sahip olanlara gidin. Becerilerinizi geliştirin ve geliştirin, ayrıca mevcut en iyi ekipmanı toplayın.

 

Çözüm

 

8 Top Bilardo, kapsamlı oynanışı nedeniyle hardcore bilardo hayranlarının cihazlarında bulunması gereken bir oyundur. Sıradan bir oyuncu olsanız bile, bu spora başlamanız için harika bir bilardo oyunu. Ne zaman istersen, işaretini al ve oyunu oyna. Ayrıca tamamen ücretsizdir ve Android cihazların çoğuyla uyumludur.

What's new

It's time for a new 8 Ball Pool update!

We've organized the Emoji and Chat messages in-game, now it's easier to find the one you want to send!

We've made some tweaks and improvements and solved some pesky bugs, making 8 Ball Pool even smoother for your entertainment!

Download the latest update now to get your hands on the new content! Time to hit the tables!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.