Adobe Lightroom – Photo Editor & Pro Camera

6.3.0

Adobe Photoshop Lightroom is a free, powerful photo editor and camera app that empowers your photography, helping you capture and edit stunning images.
4.3/5 Votes: 1,056,621
Developer
Adobe
Version
6.3.0
Updated
8 June 2021
Requirements
6.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Adobe Lightroom  APK 6.2.1 Özellikler

 

Profesyonel düzeydeki kameralarla harika fotoğraflar çekin

 

Başlangıç ​​olarak, Android’deki Adobe Lightroom kullanıcıları birçok gelişmiş özelliğe sahip inanılmaz bir yerleşik kameraya erişebilecekler. Birçok büyüleyici kontrol seçeneğiyle, görüntülerinizi hızla yakalayabilir ve görsel deneyimleri zenginleştirebilirsiniz.

Odak, parlaklık, diyafram, zamanlayıcı ve çeşitli diğer gelişmiş fotoğrafçılık özelliklerini ayarlarken uygulamanın sezgisel arayüzlerinin ve hareket komutlarının keyfini çıkarın. Ek olarak yazılım, görüntülerinizi HDR ve RAW formatlarında dışa aktarmanıza izin vererek daha sonra düzenlemeyi daha da basit hale getirir.

 

Fotoğrafınızı istediğiniz yerde rötuşlamak için taşınabilir düzenleyiciden yararlanın

 

Merak edenler için, fotoğraflarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde düzenlemenize ve düzenlemenize olanak tanıyan harika bir akıllı telefon düzenleme yazılımı da var. En iyi taşınabilir düzenleme deneyimlerini burada elde edeceksiniz.

Ham fotoğraflarınızı hazırlayın ve Adobe Lightroom’un hızlı ama güçlü düzenleme seçeneklerini kullanmaya başlayın. Sadece birkaç saniye içinde, kaydırıcılara dokunup sürükleyerek aydınlatmayı, gölgelemeyi özelleştirebilir ve görüntülere çeşitli görsel efektler uygulayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Adobe Lightroom’un harika rötuş seçenekleri, kullanıcıların görüntülerine yeni bir soluk getirmelerini ve onları diğerlerinden farklı kılmalarını sağlayacaktır.

 

Şaşırtıcı özelliklere sahip gelişmiş düzenleyicinin keyfini çıkarın

 

Android kullanıcıları artık standart ve mevcut düzenleme özelliklerine ek olarak deneyimli fotoğrafçılar tarafından da kullanılan kapsamlı ve sofistike düzenleme seçeneklerini kullanabilir. Sonuç olarak, Adobe serisinin özel araçlarıyla son seviyeye kadar harika fotoğraf düzenlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Farklı modifikasyonlar veya özelleştirmeler kullanarak fotoğraflarınızın herhangi bir yönüne bazı önemli veya küçük iyileştirmeler yapmaktan çekinmeyin. Fotoğrafları veya daha büyük bir resmin belirli bir bölgesini etkili bir şekilde ayarlamak için Düzeltme Fırçasını kullanma.

Sektöre aşina olmayanlarınız için, nasıl yapılacağını kolayca öğrenmenize yardımcı olacak sezgisel kılavuzlar da mevcuttur.

 

Birçok etkili ön ayar ve filtreyle eğlenin

 

Ayrıca, hızlı ve verimli fotoğraf düzenleme için Adobe Lightroom’un hazır ayarlarını ve filtrelerini de kullanabilirsiniz. Profesyonel kameranız ile dilediğiniz resmi rahatlıkla çekebilir ve burada istediğiniz görsel efektleri fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz. Sezgisel ve büyüleyici özelleştirmeler sayesinde fotoğraflarınız kolayca güçlendirilebilir.

Ek olarak, merak edenler için, benzersiz görsel efekt çeşitleriyle kendi hazır ayarlarınızı oluşturabilir ve bunları uygulamaya kaydedebilirsiniz. Hızlı ve verimli bir deneyim için yeni fotoğrafları düzenlemeniz gerektiğinde, kaydedilmiş ön ayarlarınızı seçmeniz yeterlidir. Başlamak için sadece birkaç tıklama yeterli.

 

Çözüm

 

Bununla birlikte, Adobe Lightroom, tüm harika ve kullanışlı işlevleriyle PixelLab ve VSCO Photo Editor’ın beğenisine rakip olan el cihazlarınız için inkar edilemez bir başka mükemmel resim düzenleme yazılımıdır. Nihai resim düzenleme araçları üçlünüzü tamamlamak için web sitemizdeki uygulamanın kilitli olmayan sürümünün keyfini çıkarın.

What's new

- [Premium] New Presets: Make better edits in one-tap with 70+ new presets created by professional photographers; More presets will be added regularly
- [Premium] Collaborative editing: Invite others to edit your photos & add their signature touch
- New free portrait presets
- Improved privacy & security to keep our Community safe
- [Premium] Support for the latest cameras and lenses https://www.adobe.com/go/supported_cameras
- Bug fixes & stability improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.