Farm City APK 2.7.13 (Unlimited Cashes/Coins)

2.8.17

Farm City: City building & Farming is one of the best city building and farming games which stands out as a well-designed, aesthetically pleasing farming/island town simulator with a wealth of options and steady progression. This is a simulation game evolving around building both a farm and a town at the same time to create a larger sense of community in a digital island.
4.4/5 Votes: 162,568
Developer
Zego Studio
Version
2.8.17
Updated
15 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
94M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Çiftlik Şehri  APK 2.7.13 Özellikler

 

Basit ve eğlenceli oyun

 

Başlangıç ​​olarak, Farm City’deki Android oyuncuları oyunun basit ve eğlenceli oynanışına tamamen hayran kalacak. Bununla birlikte, oyun her yaştan oyuncuya sezgisel ve eğlenceli çiftçilik deneyimleri sunuyor. Aynı zamanda, onu diğer çiftçilik oyunlarından ayıran çok sayıda farklı oynanışa sahiptir.

Öte yandan Farm City, normalde temalı bir arsa ile gelen FarmVille 2: Tropic Escape veya Township gibi diğer iyi bilinen oyunlardan daha fazla şehir kurma yönüne sahiptir. Kendi çiftçi şehrinizi kurun, çeşitli eğlenceli etkinliklere katılın ve daha fazlasını yapın.

 

Geçmek için düzinelerce seviye

 

Oyun içi deneyimlerinizi incelediğinizde, derinlemesine aksiyonu sinir bozucu bulmayacaksınız. Yani, her biri kendi zorlukları olan yüzlerce ilgi çekici aşamada yavaş yavaş oyuna maruz kalacaksınız. Zorluklar adil olsaydı, her standart benzer şekilde zevkli ve hoş olurdu. Ayrıca, faydalar yalnızca zamanla gelişecektir.

 

Tamamen yeni bir tarım dünyası

 

Farm City’de, tüm oyun içi özelliklerle birlikte heyecan verici çiftçilik oyununu oynarken modern bir çiftçilik dünyasına dalacaksınız. Buradayken bir dizi çiftçilik etkinliğine katılacak ve ayrıca pazarlar hakkında bilgi edineceksiniz. Topraklarınızı hazırlayarak, tohumlarınızı ekerek, onlara düzenli olarak bakarak ve hasatlarınızı toplayarak başlayın.

Çiftlik ürünlerinizi yüksek kaliteli ürünlere nasıl dönüştüreceğinizi öğrenin. Ürünleri pazarda satmak ve potansiyel projeler için gelir elde etmek. Hayvancılık sektöründe kendinizi şımarttığınızda, çok sayıda sevimli ve arkadaş canlısı hayvanla çok eğlenebilirsiniz. Adada çeşitli görevler için çok sayıda yapı ile tamamlanan kendi çiftçi grubunuzu oluşturun.

 

Büyük pazarı keşfedin

 

Oyuncular ayrıca oyunun çekiciliğini artıracak kapsamlı ve karmaşık ticaret öğelerine de erişebilecekler. Bununla birlikte, ekonomi tüm işletme sahiplerine karşı nazik olmayacaktır. Rakipler, sektördeki istikrarsızlıklar, beklenmedik gelişmeler ve daha fazlası dikkate alınması gereken faktörlerdir. Çeşitli faktörlerin çiftçilik işi ve tüm toplum üzerinde etkisi olacaktır. Oynadıkça çiftçilik kültürünün nasıl işlediğini daha iyi anlayacaksınız.

 

Çözüm

 

Farm City, klasik çiftçilik oyununun hayranları için, özellikle mobil platformda, önceki bazı oyunlarınızdan çok daha rafine ve yaratıcı. Bununla birlikte, çoğu oyuncu çiftçilik ve şehir kurmanın zevkli ve heyecan verici oyunu karşısında şaşıracak ve eğlenecektir. Aynı zamanda, yamamız sayesinde artık Farm City’nin kesinlikle harika olan tamamen kilidi açılmış oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

What's new

* New feature Market Dealer
* New visual animations

Happy farming!
Farm City Version 2.8.17

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.