AnonyTun APK (Pro Version Activated)

12.3

Long Description:
4.1/5 Votes: 235,639
Developer
Art Of Tunnel
Version
12.3
Updated
April 1, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
3.7M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

AnonyTun APK 12.3 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir VPN uygulaması

 

AnonyTun’un açık doğası nedeniyle, ilgilenen herkes yazılımı kolayca tanıyacak ve büyüleyici özelliklerine erişim kazanacaktır. Sezgisel ve kullanıcı dostu UI ile uygulamanın temiz ve düzenli arayüzünü kullanarak uygulamanın mevcut özellikleriyle çalışırken eğlenin. Çeşitli yapılandırma seçenekleri arasından seçim yapın ve herhangi bir kayıt veya kök erişimine gerek kalmadan VPN’ye izin verin. En önemlisi, AnonyTun, Android kullanıcılarının yalnızca Bağlan düğmesine basarak engellenmemiş bir İnternete bağlanmasını sağlar.

 

Hızlı ve sınırsız bağlantıların keyfini çıkarın

 

Ayrıca, dünya genelinde bulunan birkaç proxy sunucusuyla tümü en yüksek hızlarda çalışıyor. Uygulama her zaman mevcut en iyi sunucuyu seçeceğinden, güvenli ağlarınıza bağlanmak ve güvenli bağlantıların keyfini çıkarmak çok kolay olacaktır. AnonyTun ayrıca bağlantı hızını önemli ölçüde azaltan diğer birçok ücretsiz VPN hizmetinin aksine çalışırken inanılmaz hız sunma eğilimindedir. Sonuç olarak, uygulama açıkken herhangi bir değişiklik bulamazsınız. Ayrıca, bant genişliği kısıtlaması olmadığı için ücretsiz uygulamayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

 

Android kullanıcıları için farklı Tünel seçenekleri

 

Kullanıcılar ayrıca İnternet bağlantılarını daha da artırmak için AnonyTun’daki çeşitli tünel çözümleri arasından seçim yapabilir. Tamamen kullanıcılarınız için mümkün olan en yüksek İnternet hızını garanti etmek üzere tasarlanmış olan SSL Tüneli, HTTP Tüneli veya TCP Tüneli’ni kullanmaktan çekinmeyin. Uygulamayı kullanırken aralarında geçiş yapmanın basit olduğundan bahsetmiyorum bile.

 

Yapabileceğiniz birçok gelişmiş ayar

 

AnonyTun ayrıca, yollarını bilen ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değiştirebileceğiniz gelişmiş VPN kullanıcıları için birçok yararlı yapılandırmaya sahiptir. VPN tesislerinde daha gelişmiş değişiklikler yapmak istiyorsanız Gizli Ayarları açın. Bağlantı Protokolünü ve Bağlantı Noktasını değiştirin, ayrıca kişiselleştirilmiş TCP/HTTP ve diğer gelişmiş ayarlarınızı düzenleyin. Android kullanıcıları, AnonyTun sayesinde engellenmemiş İnternet’i tam olarak takdir edebilecekler.

 

Çözüm

 

Coğrafi kısıtlamalı içeriğin mevcut durumu göz önüne alındığında, birçok Android kullanıcısı AnonyTun’u telefonlarında görmekten rahatlayacaktır. VPN hizmeti size yalnızca güvenli bir İnternet bağlantısı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tutarlı güvenlik mekanizmaları rahatsız edilmemenizi sağlar. Web sitemizde bulunan uygulamanın ücretsiz ve kilidi açık sürümü sayesinde onu sevmek için daha da fazla fırsatınız olacak. Art of Tunnel’in bu ilgi çekici uygulaması, Psiphon Pro ile birlikte, tartışmasız en iyi seçeneklerinizden biridir.

What's new

Removed rewarded video ad.
Implement app open ad.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.