Asphalt 9: Legends 2.8.3a (MENU)

3.0.2a

In Asphalt 9: Legends, take the wheel of real cars from high-end renowned legendary car manufacturers, such as Ferrari, Porsche, Lamborghini, and W Motors, among many other international brands. Drive, boost and perform stunts across dynamic real-life locations in single or multiplayer play. Racing adrenaline, brought to you by the creators of Asphalt 8: Airborne.
4.5/5 Votes: 2,171,502
Developer
Gameloft SE
Version
3.0.2a
Updated
July 22, 2021
Requirements
7.0 and up
Size
12M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Asphalt 9: Legends 2.8.3a Özellikler

 

Konsol seviyesinde oyun deneyimini yaşayın

 

Asphalt 8’in piyasaya sürülmesinden bu yana ilk kez, avuçiçi cihazlarımızda gerçek bir sokak yarışı oyunu oynayabilir ve saatlerce onu severek geçirebiliriz. Asphalt 9 Legends, gerçekçi yarış oynanışı ile dünyanın her yerindeki Android oyuncularına konsol benzeri fırsatlar sunuyor.

Gerçekçi sürüş unsurları, güzel görseller ve görsel efektler, heyecan verici hareketlere sahip hızlı tempolu bir yarış oyunu ve daha fazlası artık oyuncular için mevcut. Kötü sokak yarışçılarının dünyasına çekilip onlardan biriymişsiniz gibi konuşacaksınız.

 

Toplayın ve sürmenin tadını çıkarın

 

Dünyanın en ünlü üreticilerinin 50’den fazla prestijli ve özel otomobilini içeren Asphalt 9 Legends’daki geniş otomotiv koleksiyonlarını keşfedin. Her araba, yayınlanan ve yayınlanacak olan süper arabaların en son sürümleri kullanılarak oluşturuldu. Dünyanın dört bir yanından inanılmaz destinasyonları ziyaret ederken sevdiğiniz arabalarınızda gezinmenin keyfini çıkarın.

 

Yüzlerce farklı özelleştirmeyi keşfedin

 

Asphalt 9 Legends’daki oyuncular destansı yarışlarda birbirleriyle yarışacaklar ve araçlarını istedikleri gibi özelleştirecekler. Otomotiv düzenleyiciyi açın ve favori araçlarınızın her biri için çeşitli özelleştirme seçenekleri arasından seçim yapın. Pistte öne çıkması için aracı farklı renkler, kumaşlar ve parçalarla süsleyin.

 

Güçleri serbest bırakın ve arabalarınızı bırakın

 

Bu destansı sokak yarışı oyununda oyuncular, diğer oyunculara karşı rekabet ederken sokak yaşamının tüm yönlerine katılabilecekler. Yolda duran rakipleri ortadan kaldırmak için direksiyon simidini ve araçları tutun. Yolunuzu geçmek istiyorlarsa, omzunu biraz dürtün ya da yanan bir arabada eve götürün. Sokak yarışlarında kaybedenler hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ayrıca oyuncular, rakibin çok önüne geçmek için nitro güçlendirmeler kullanmak, sokaklarda düzgün virajlar yapmak için drift özellikleri ve araçları rakiplerin üzerinde süzülmek için uçurumlardan atlamak gibi çeşitli heyecan verici özelliklere erişebilecekler.

 

Çözüm

 

Asphalt 9 Legends, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde harika ve taşınabilir bir yarış deneyimi arayan bir yarış tutkunuysanız oynamanız gereken oyundur. Destansı sürüş oyununu oynarken devasa araba aralığını keşfedin ve dünyanın en popüler yerleri arasında uçun. Oyun, dünyaca ünlü Gameloft stüdyosundan hayal ettiğiniz her şeydir ve daha fazlasını isteyemezsiniz.

What's new

Celebrate our third anniversary on a new track and chase 7 fabulous hypercars in new events!

NEW MOTORSPORT CIRCUIT
It's time to burn some rubber in Auckland, New Zealand.

7 NEW SUMMER DEVILS
With the Lamborghini Aventador SVJ Roadster, the McLaren Elva, and more.

SPECIAL EVENTS & 3-YEAR ANNIVERSARY
Join the Anniversary events to win the Hennessey Venom F5 and the Bugatti Veyron Grand Vitesse.

GRAND PRIX
Prove your worth and get the Lamborghini SC20 and the Pagani Zonda HP Barchetta.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.