Asphalt Nitro APK (Unlimited Money)

1.7.4a

Take control of luxury licensed cars, such as the Ferrari LaFerrari or Lamborghini Veneno, in breathtaking environments that you’ll need to tame with the craziest stunts you can pull off. Fire up your Nitro and be the first to cross the finish line.
4.3/5 Votes: 1,640,607
Developer
Gameloft SE
Version
1.7.4a
Updated
27 March 2020
Requirements
4.1 and up
Size
45M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Asfalt Nitro APK 1.7.4a Özellikler

 

Basit ve son derece bağımlılık yapan yarış oyunuyla eğlenin

 

Asfalt Nitro, nihai yarış deneyimleriyle eğlenmek isteyenler için de mevcuttur. Bağımlılık yaratan yarış oyunlarına kendinizi tamamen kaptırmanıza yardımcı olacak kullanımı kolay dokunmatik kontrollerin keyfini çıkarın. En sevdiğiniz araçlardan bazılarının direksiyonuna geçin ve heyecan verici dövüşlere katılın. Kaldırımı kavururken inanılmaz sürüşlerinizin sınırlarını zorlayın. En önemlisi, hareket ve ayarlanabilir dokunmatik komutları ile uyarlanabilir dokunmatik kontroller oyunu çok daha eğlenceli hale getirebilir.

 

Klasik Asphalt yarış oyununun tadını çıkarın

 

Ayrıca oyuncular, heyecan verici yarış deneyimlerine daldıklarında serinin sunduğu en etkileyici modlardan bazılarıyla klasik Asfalt yarış oyunlarının keyfini çıkarabilirler. Asphalt Nitro ise Android kullanıcılarının keyifle oynayabileceği sekiz farklı oyun modu ile geliyor. Destansı Knockdown yarışlarına, özel Gate Drift yarışmalarına, Zaman Sınırı maceralarına vb. katılmaktan çekinmeyin. Serinin eğlenceli oyun modlarının her birinde yine güzel vakit geçireceksiniz.

Aynı zamanda oyun, bu yeni Gameloft güncellemesiyle geri dönen fantastik Police Chase modunu da içeriyor. Eğlenin ve istediğiniz zaman hızlı tempolu mücadelelerde yarışın.

 

İnanılmaz stuntlar gerçekleştirin ve destansı yarışların tadını çıkarın

 

Ayrıca, ilgilenenleriniz, Asphalt Nitro’nun muhteşem gösteriler ve aksiyon dolu karşılaşmalarla tamamlanan destansı yarış oyununa kendilerini tamamen kaptıracaklar. Değerli ödüller kazanmak için daralmış dönüşlerde etkileyici driftler yaparak başlayın. Hatta epik ve inandırıcı araba savaşlarına katılarak tüm rakipleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Hatta, yarış oyununuzu harika uçuş efektleriyle yeni zirvelere taşımak için rampaları kullanmaktan çekinmeyin. Oyunculara akıllara durgunluk veren bir hareket sağlamak için havadayken çevirme ve zıplama gibi muhteşem numaralar yapın.

 

Çoklu güçlendiriciler ve güçlendirmeler

 

Asphalt Nitro’daki Android oyuncuları, yarışlarını daha destansı ve büyüleyici hale getirmek için muhteşem oyun içi güçlendiricileri ve güçlendirmeleri bile alabilirler. Bunları kullanarak oyununuzu hızlı bir şekilde geliştirebilir ve sürücülerinizle çok daha epik bir yarış deneyimi sağlayabilirsiniz. Mevcut nitro tankları ile hızlarını artırabilir veya nitronuzun yeteneklerini genişletebilirsiniz. Daha fazla para kazanmak için her yarışta iki katına çıkan kredi puanlarının kilidini açın. Araçlarınızdaki en iyi özelliklerin kilidini açmak için, onları belirli bir süre içinde tamamen güncellemelisiniz.

 

Çözüm

 

Asphalt Nitro, şüphesiz elde taşınabilir cihazlar için mevcut en iyi sürüş oyunlarından biridir. Bununla birlikte, oyun, derinlemesine ve büyüleyici sürüş deneyimlerinin yanı sıra birçok havalı araba ve onların özel mekaniği ile her biriniz için tam ve son derece bağımlılık yapıcı bir oyun sunuyor.

What's new

Various bug fixes and improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.