Audio Evolution Mobile Studio APK 5.0.4.9 (Paid for free)

Varies with device

  • Payment
From recording song ideas to full-fledged mobile productions, Audio Evolution Mobile sets the standard for music creation, mixing and editing on Android. Whether you are recording using the internal mic or recording from a multi-channel USB audio (*) or MIDI interface, Audio Evolution Mobile rivals desktop DAWs. Featuring virtual instruments, a virtual analog synthesizer, real-time effects, mixer automation, audio loops, drum pattern editing and more, the app powers your creativity.
4.1/5 Votes: 7,470
Developer
eXtream Software Development
Version
Varies with device
Updated
20 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Audio Evolution Mobile Studio APK 5.0.4.9 Özellikler

 

Ses dosyalarınızı hızla içe aktarın

 

Mobil cihazınızda bulunan müzik veya ses dosyalarını kolayca uygulamaya yüklemek ve istediğiniz gibi değiştirmek için uygulamayı hemen kullanmaya başlayacaksınız. WAV, MP3, M4A, FLAC, AIFF ve diğerleri dahil olmak üzere tüm standart dosya biçimleri Audio Evolution Mobile Studio tarafından tam olarak desteklenir. Sonuç olarak, yazılımla özgürce düzenleyebilir ve yazabilirsiniz.

Aynı zamanda, canlı ses yakalamaya çalışmak için akıllı telefonunuzdaki yerleşik mikrofonu kullanmaktan çekinmeyin. Mümkünse uygulamayı harici mikrofonunuza ekleyebilir ve daha özgün ses deneyimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Sezgisel arayüzler ve erişilebilir özellikler

 

Audio Evolution Mobile Studio şimdi, Android kullanıcılarına harika ses parçalarını düzenlemede daha iyi yardımcı olmak için istediğiniz zaman kullanabileceğiniz basit arayüzlerini ve birçok mevcut özelliğini sunuyor.

Başlamak için, seçilen parçaları hızla keşfedip düzenleyebilmeniz için MIDI sıralamasını ve davul kalıbı düzenleyicisini hazırlayın. Alternatif olarak, size kolay düzenleme deneyimleri sağlayacak olan örnek oranı dönüştürmeyi denemelisiniz.

Ek olarak, metronom efektleri ses parçalarını daha da sezgisel hale getirebilir. Ayrıca, desteklenen yazılımı için destek sunan Audio Evolution Mobile Studio’dan ilgi çekici bir araç bulacaksınız.

 

Müziği tamamen özelleştirmek için ilginç ses efektleri

 

Ve elbette, yakaladığınız ses ve müzik dosyalarınızın genel ses kalitesini artırmak istiyorsanız, müziğinize çeşitli gerçek zamanlı efektler eklemek için Audio Evolution Mobile Studio’yu kullanabilirsiniz. Koro, kompresör, aralık, yankı, gürültü kapıları ve bir dizi başka efekt bunların arasındadır. Sonuç olarak, Android kullanıcıları ses deneyimlerini tamamen zenginleştirebilecekler.

 

Müziğiniz için güçlü düzenleme araçları

 

Aynı zamanda, müzik dosyalarının belirli bölümlerini taşıma, kırpma, birleştirme, çoğaltma veya kaldırma gibi fiziksel müzik dosyalarını işlemek için Audio Evolution Mobile Studio’nun sezgisel ve açık yazılımını kullanabilirsiniz.

Çeşitli döngüler oluşturmak için tekrar örneklerinden yararlanın. Tempo ve zaman imzalarına göre örnekleri doğru şekilde eşleştirmek için mevcut kavrama seçeneklerinden yararlanın. Ses geçişlerini daha eğlenceli hale getirmek için, harika giriş ve çıkış özelliğine göz atın. Ayrıca, şarkılarınızda ince ayar yapabilmek için gecikme ayarını kullanın.

 

Çözüm

 

Audio Evolution Mobile Studio’nun Android kullanıcıları, müziklerini ve seslerini en teknik yöntemlerle kolay ve verimli bir şekilde düzenlemek için tercih ettikleri mobil cihazı kullanabilir ve web sitemizdeki kilitsiz yazılım ile daha da çok sevebilirler. Audio Evolution Mobile Studio’yu, müzik prodüksiyon sanatını daha da eğlenceli hale getirecek tam özellikli yazılımlarıyla birlikte ücretsiz olarak alacaksınız.

What's new

* A 'sustain pedal off' event is now sent to each virtual instrument track before playback in the piano roll editor.
* Fixed crash on older Android versions when pressing Next with the Toneboosters Compressor V4 active.
* Added several keyboard shortcuts.
* Updated Toneboosters Reelbus V4 processing code and added a HQ button.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.