AudioLab APK 1.1.6 (Unlocked)

1.2.2

THE ONLY AUDIO EDITOR APP YOU WILL EVER NEED - AudioLab
4.7/5 Votes: 97,973
Updated
3 June 2021
Requirements
5.0 and up
Size
51M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

AudioLab APK 1.1.6 Özellikler

 

Tüm ses dosyası formatları için tam destek

 

Başlamak için, tüm dosya formatlarını desteklediği için harika mobil uygulamayı hemen kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, ses dosyalarını mp3, wav, flac, m4a ve diğer çeşitli biçimlerde düzenlemek çok kolay olacaktır. İstediğiniz herhangi bir dosyada bulunan uygulama içi işlevsellik ve kontrollerle oynayın.

 

Sesle miksaj yaparken ve oynarken iyi eğlenceler

 

Merak ediyorsanız, seçtiğiniz dosyaların her birinden farklı ses deneyimleri oluşturmanıza olanak tanıyan AudioLab’daki Audio Mixer ile miksleyebilir ve çalabilirsiniz. Şarkılarınızın sesini ve keyfini artırmak için Echo, Reverb, Whoosh ve diğerleri gibi çeşitli efektler kullanmaktan çekinmeyin. Performansı artırmak veya sesi son seviyeye ayarlamak için tekrar ses dosyasının hızıyla oynayın. En önemlisi, son kararlarınızı vermeden önce düzenlenen seçimlerinizi hızlı bir şekilde önizleyebilirsiniz, bu da düzenleme işlerini çok daha kolay hale getirir.

 

Basit ve etkili ses birleştirme

 

Ve eğer ses arşivlerini entegre etmek istiyorsanız, sadece bir veya iki değil, birkaç seçilmiş şarkıyı karıştırmak için ses birleştirmeyi kullanabilirsiniz. Çeşitli dosya biçimlerinin birleşimini değiştirmek ve birleştirme talimatlarını uygun gördüğünüz şekilde yapılandırmak için yerleşik işlevi kullanmaktan çekinmeyin. Bu, çeşitli ses dosyalarını tercihlerinize göre karıştırmanız ve eşleştirmeniz için sizi teşvik edecektir.

 

Şarkı etiketlerinizde kolayca değişiklik yapın

 

Müzik ve ses deneyimlerinizi daha da geliştirmek için yazılım, seçtiğiniz şarkılar veya ses dosyalarındaki yanlış etiketleri kolayca düzeltmenizi sağlayan kullanışlı bir Etiket Düzenleyici içerir. Grup isimleri, albümler, şarkı türleri ve diğer bilgileri burada bulabilirsiniz. Hepsi hızlı bir şekilde düzenlenebilir ve belirli dizilerde doğru şekilde düzenlenmelerine olanak tanır.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, ses dosyalarını düzenlemek ve kullanmak için heyecan verici AudioLab programına kendilerini tamamen kaptırmış bulacaklar. Burada harika mobil uygulama, düzenleme sürecini çok daha basit ve eğlenceli hale getirecek çok çeşitli işlevlere ve özelliklere sahiptir. En önemlisi, web sitemizde bulunan uygulamanın ücretsiz ve kilidi açılmış sürümü sayesinde çok daha keyifli ve eğlenceli bulacaksınız.

What's new

Formant Correction added
Text to speech is improved
Auto conversion to audio with codec issue
Karaoke effect does not apply to voice issue is fixed
Trim audio effect preview issue is fixed
Loop maker added in Trim audio
Added lots of new option in Audio to video
More Audio effects added
Accessibility is improved
Trim Audio is improved
Audio Merge is improved
Audio convert is improved
Tag editor Character set improved
Noise and wave generator is improved
Bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.