Autodesk SketchBook Pro 5.2.2 (Full Unlocked)

5.2.5

From quick sketches to fully finished artwork, Sketchbook goes where your creativity takes you.
4.0/5 Votes: 453,726
Developer
Sketchbook
Version
5.2.5
Updated
2 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
98M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Autodesk SketchBook Pro 5.2.2 Özellikleri

 

Basit ve kullanışlı çizim deneyimleri

 

Autodesk Sketchbook, hızlı ve kolay bir çizim deneyimi sağlayan minimalist bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Çiziminizi çok daha pürüzsüz hale getirecek malzemeleri hızlı bir şekilde bulacaksınız. Ayrıca, uygulama Android cihazların çoğuyla uyumludur ve bu da onu mevcut en iyi eskiz defteri uygulamalarından biri yapar.

 

Oynamak için birçok fırça

 

Dijital eskiz defterlerinin bir başka avantajı da, sanat eserinizde önemli değişiklikler yapmanızı sağlayacak sonsuz sayıda farklı fırçaya erişebilmenizdir. Fırçaları, eskizlerinizde daha iyi çalışması için de ayarlayabilirsiniz. Alternatif olarak, koleksiyonunuza eklemek için çevrimiçi fırçaları indirebilirsiniz. Her durumda, sonuçtan memnun kalacaksınız.

 

Katmanlı çizim oluşturun

 

Katmanlarla sanat yapma yeteneği, dijital sanatın çok önemli bir yönüdür. Ve Autodesk Sketchbook ile tam da bunu elde edeceksiniz. Yazılım, sanatçıların katmanların yardımıyla sanat eserleri oluşturmasını sağlar. Ayrıca dosyaları PSD formatında kaydedebilir ve daha sonra Adobe Photoshop veya Illustrator ile açabilirsiniz. Sonuç olarak, telefonunuzda kısa çizimler çizebilir ve bunları daha sonra bilgisayarınızda düzenlemek üzere kaydedebilirsiniz.

 

Tahmine dayalı vuruş işlevi

 

Yazılım, sanatçıların çizimlerini geliştirirken ve tüm sanat üretme sürecini çok daha kolay hale getirirken gelişmiş çizgi tutarlılığına sahip olmalarına yardımcı olan öngörücü vuruş işlevine sahiptir. Öte yandan, titrek vuruşlar otomatik olarak düzeltilecek ve size daha fazla hassasiyet için daha yumuşak çizgiler verecektir.

 

Çözüm

 

Autodesk Sketchbook, çeşitli yardımcı çizim seçenekleriyle Android kullanıcıları için mükemmel bir çizim programıdır. Wacom veya Huion’un diğer çizim tabletleri kadar iyi olmasa bile dokunmatik kalemin yardımıyla akıllı telefonunuzda yüksek kaliteli sanat eserleri üretebileceksiniz. Sonuç olarak, neden bir şans vermemeniz gerektiğini anlamıyoruz.

What's new

• Fixed crashes caused by pen hover.
• Resolved issues on Android 11 devices preventing access of files in Gallery. Users will be prompted to enable permissions prior to launching Sketchbook.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.