Babbel APK 20.67.0 (Premium Subscription)

20.82.0

Join millions of subscribers learning a new language with Babbel, the most effective language learning app on the market. With a variety of learning methods including interactive language lessons (with advanced speech recognition technology), language podcasts, games & more! Babbel will get you talking from day one. When, how or where you learn a language is up to you!
4.5/5 Votes: 638,682
Developer
Babbel
Version
20.82.0
Updated
4 August 2021
Requirements
7.0 and up
Size
110M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Babbel APK 20.67.0 Özellikler

 

Başlamanız için sezgisel ve etkileşimli dersler

 

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları Babbel’in istediğiniz zaman alınıp keyfini çıkarabileceğiniz sezgisel ve sürükleyici dersleriyle öğrenmeye başlayabilir. Mevcut seviyelerinize göre hazırlanmış kısa ve ilgili dersleri kullanarak dil öğrenme fırsatlarını kolayca tanımaktan çekinmeyin.

Yazılım, tüm beceri seviyelerindeki insanlar için çeşitli dersler sağlayacaktır. Her sezgisel eğitimde, kendinizi hızlı adımlar atarken bulacaksınız. Eğitici ve eğlenceli akıllı telefon uygulamasını dilediğiniz zaman yabancı dil öğrenmek için kullanabilirsiniz.

 

Farklı kullanımlar için dil öğrenin

 

Babbel, ilgili kişiler için kullanıcıları çeşitli amaçlarla sezgisel ve kapsamlı dil derslerine maruz bırakabilir. İşe gidiş geliş, iş yeri, günlük yaşam, tatiller ve daha fazlası için dersler veren favori dil sayfalarınıza kolayca göz atabilirsiniz. En sevdiğiniz konuyu seçmekten çekinmeyin ve başlamak için ihtiyaç duyacağınız önemli becerilerde kolayca ustalaşın.

 

Farklı bağlamlarda dil öğrenin

 

Uygulamanın etkinliğini artırmak için, Android kullanıcıları çeşitli şekillerde sezgisel tartışmalara katılabilecek ve bu da tüm öğreticinin daha iyi anlaşılmasını sağlayacak. Tercih ettiğiniz dillerde çalışırken ve ustalaşırken Babbel’in deneyimli öğretmenleri tarafından verilen etkili öğrenme ipuçlarının ve püf noktalarının keyfini çıkarın. Sezgisel tartışmalarla birlikte harika uygulama içi etkileşimler, şüphesiz derslerde size yol gösterecektir.

 

Yeni dillerinizin etkili uygulamalarının keyfini çıkarın

 

Ayrıca, Android kullanıcıları yeni dilleri öğrenmelerine yardımcı olmak için çeşitli şekillerde çeşitli etkinlikler alabilir. Seçtiğiniz dilin tüm temel öğelerini uygulamanıza yardımcı olacak basit ve anlaşılması kolay dinleme, sohbet, okuma ve yazma derslerinin keyfini çıkarın. Sezgisel öğreticilerle, kendinizi anadili İngilizce olan biri gibi dilleri kullanırken bulacaksınız.

 

Çözüm

 

Eğer hevesli bir dil öğreniciyseniz, Babbel şüphesiz yabancı dil öğrenmede güvenilir ortağınız olacaktır. Kullanıcılar, çalışmalarınıza yaklaşmayı çok daha basit hale getirecek binlerce sezgisel ve güçlü derse göz atacaklar. Babbel’in yeni bir dil öğrenmeyi çok kolaylaştıracak kolay ve etkili eğitimlerinden yararlanmaktan çekinmeyin. Şu anda öğrenmeyi ertelemek için hiçbir mazeret yok, özellikle de uygulama tamamen ücretsiz ve web sitemizde kilitli değil.

What's new

You learn from us, and we learn from you. We take your feedback seriously and never stop trying to improve our app. And you know what, we've just released the latest version. Fewer bugs, and more upgrades to your favourite courses!

Questions? Email us at [email protected]

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.