Block City Wars 7.2.2 (Skins Export/Unlimited Money)

7.2.3

5..4..3..2..1.. Welcome to the modern arena where fast cars, sniper duels and fun bandits war at every turn! Look sharp, shooting is everywhere, there are almost no rules on these streets. Discover a lot of interesting missions about gangsters and cops, bangs, mafia and police. Get ahead of other hunters for coins, weapons and ammo you can find around. Creative ways of fun and action - that block city might need a little destruction to shake things up. We’ve made everything for fans of tough 3d battlegrounds - plasma guns, destroyer, super rifles, a lot of armor types and many other exciting things, you should try out!
4.1/5 Votes: 1,005,839
Developer
D-Games Apps
Version
7.2.3
Updated
16 June 2021
Requirements
4.4 and up
Size
53M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Block City Wars 7.2.2 Özellikler

 

Heyecan verici oyunun tadını çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, Block City Wars’taki oyuncular, ana kata ek olarak bir dizi heyecan verici oyun moduyla tanışacaklar.

Ücretsiz dövüş – acemi oyuncular, çevrimiçi ücretsiz dövüş turnuvalarına katılarak oyunun yönlerine aşina olabilirler. Küçük bir yer yerine bütün şehri gezebilirsiniz. Aynı zamanda çevrimiçi oyuncular olan rakiplerinizi devirmek için silah cephaneliğinizi kullanın. Yenildikten sonra belirli yerlerde yeniden doğacaksınız. Toplam öldürme sayısı en yüksek olanlara bir yıldız verilecek.

 

Devasa açık dünya haritasını keşfedin

 

Block City Wars oyuncuları, avuçiçi cihazlarında geniş bir megalopolisi keşfetme yeteneğine sahip olacak ve bir dizi özel oyun oynamalarına olanak tanıyacak. Farklı destinasyonlara seyahat edin, çeşitli turistik yerleri görün, gökdelenlerin üzerinden yelken açın, sahilleri gezin ve daha fazlasını yapın. Her mekanda çok tatmin edici bulacağınız özel oyunlara katılma olanağına sahip olacaksınız. Romanda ilerledikçe şehirde daha da gizli sırlar keşfedeceksiniz.

 

Denemek istediğiniz sürüşü seçin

 

Yerler arasındaki seyahat sürenizi kısaltmak için oyun, kontrol edebileceğiniz çeşitli heyecan verici sürüşlere de sahiptir. Sonuç olarak, en sevdiğiniz spor araçlarını, elektrikli motosikletleri, destansı jet paketlerini kullanabilir, askeri bir helikopterle gökyüzünde gezinebilir ve hatta bir tankın içine girip başkenti yağmalayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla farklı araç modeli var ve sayı her zaman.

 

Birçok farklı işi deneyimleyin

 

Block City Wars hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen birçok kişi, oyunda mevcut olan çoklu görevlerden faydalanacak. Sonuç olarak, maceranıza bilinmeyen bir gangster olarak başlayabilirsiniz. Suikast sözleşmeleri, öldürme çılgınlıkları, yarış ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli diğer meslekleri üstlenmek için bu görevleri tamamladıktan sonra yeterli itibar kazanacaksınız. Bir görevi her bitirdiğinizde harika ödüller alacaksınız.

 

Çözüm

 

Ünlü Minecraft hayranları, şüphesiz bu oyundaki ilgili grafikleri çok tanıdık bulacaklardır. Minecraft deneyiminize birçok yeni özellik katacak özel GTA tarzı oyundan bahsetmiyorum bile. Modlu versiyonumuzla çok eğleneceksiniz.

What's new

- Bug fixes.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.