Bus Simulator Ultimate APK 1.5.0 (Unlimited Money)

1.5.2

Bus Simulator : Ultimate 🚌
4.3/5 Votes: 1,393,908
Developer
Zuuks Games
Version
1.5.2
Updated
4 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Otobüs Simülatörü Ultimate APK 1.5.0 Özellikler

 

Kendi otobüs şoförlüğü işinizi yaratın

 

Yeni başlayanlar için, Bus Simulator: Ultimate’daki Android oyuncuları, kendi otobüs şirketlerini işletirken harika oyun içi deneyimlerin keyfini çıkarabilecekler. Kendi otobüs sürme imparatorluğunuzun kralı olarak burada çok eğlenebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında ofisler inşa ederken, otobüs sürüşünün muhteşem oyun içi deneyimlerinin tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Özel ve gerçekçi rotalarda oyun içi deneyimlerde eğlenin. Kendi otobüs şirketinizi oluşturun ve bir dizi rakiple küresel bir pazara hükmedin.

 

Gerçekçi sürücüleri keşfedin

 

Aynı zamanda oyun, ilgilenenler için oyuncuları dünyanın her yerindeki muhteşem sürüşleriyle eğlenmeye teşvik ediyor. Çeşitli ülkelerde ofisler açmaktan ve bu ülkelerdeki gerçek sürüşlerinizin keyfini çıkarmaktan çekinmeyin. Dünyanın çeşitli yerlerindeki ulaşımlarınıza başlarken, müşterilerinizin biletlerini ayırtmaları için farklı rotalar oluşturun.

 

Gerçekçi yolcular

 

Ek olarak, ilgilenenleriniz için Bus Simulator: Ultimate, tüm deneyimi inanılmaz derecede gerçekçi hissettiren derinlemesine yolcu mekaniği içerir. Sonuç olarak, yolcularınızın hizmetlerinize karşı farklı tutumları olduğunu ve sunduğunuz seyahatlerin her birine farklı tepkiler verdiğini görebilirsiniz.

Sürüşleri tamamladıktan sonra incelemelerini ve geri bildirimlerini okumaktan çekinmeyin. Bus Simulator: Ultimate’da şirketinizin itibarını iyileştirmeye çalışırken oyunun sosyal yönlerini keşfedin. Otobüs simülatörünün dinamik oyununda, derinlemesine müşteri mekaniğinin tadını çıkarın.

 

Birçok ilginç otobüsle eğlenin

 

İlgilenenler için Bus Simulator: Ultimate, denemek için farklı marka ve ülkelerden çeşitli ilginç otobüsler içerir. Kendi heyecan verici maceralarınıza atılırken, her biri kendine özgü tasarım ve özelliklere sahip 13 farklı tur otobüsü arasından seçim yapmaktan çekinmeyin. Herhangi bir aracınızla çeşitli sürüşlerin keyfini çıkarın ve muhteşem otobüs sürüşü oyununun keyfini çıkarın.

Arabalarınızın her biri, çeşitli tasarım ve konfigürasyonlarda gelen kendi gerçekçi iç mekanlarına sahiptir. Aynı zamanda gerçek ses efektleriyle otobüs sesleri bile birbirinden farklıdır.

 

Çözüm

 

Bus Simulator Indonesia’nın harika otobüs sürme oyunu ve tüm özellikleriyle ilgilenenler için bu yeni Zuuks oyunu, harika deneyimlerinin birçoğuyla harika yolculuklarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak.

What's new

Bus Simulator : Ultimate
- Ultimate League major bug fixes.
- New bus terminals added.
- Bug fixes.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.