BusyBox Pro 71 (Premium)

Varies with device

  • Payment
On Sale now for a limited time only!
4.4/5 Votes: 8,423
Developer
Stephen (Stericson)
Version
Varies with device
Updated
18 July 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

BusyBox Pro 71 Özellikleri

 

Birden çok UNIX aracına erişim sağlayın

 

Başlangıç ​​olarak, daha önce de belirtildiği gibi Busybox, Android kullanıcılarının telefonlarının cihaz komutlarına hızlı bir şekilde erişmesine olanak tanır. Sonuç olarak, Android akıllı telefonlarında çeşitli şeyler yapacaklar. Bu Busybox Pro ile denemek için çok sayıda normal UNIX yazılımınız olacak.

 

Birden fazla telefon ve donanımı destekleyin

 

Ayrıca çok çeşitli ARM ve Intel tabanlı platformlarla çalışır. Sonuç olarak, Busybox, piyasadaki Android akıllı telefonların büyük çoğunluğunda tamamen kullanılabilir. Bu uygulama ile çok daha kolay hale getirecek yeni mips yardımından bahsetmiyorum bile.

 

Reklamsız deneyimlerin ve ücretsiz kontrollerin keyfini çıkarın

 

Elbette çoğunuz Busybox Pro’nun sunduğu reklamsız deneyimlerin ve sınırsız kontrollerin tadını çıkaracaksınız. Tam korumanız için internet onayı gerektirmeyen tek yükleyicidir.

 

Hızlı ve kolay Busybox kurulumu

 

Yazılım, şu anda mevcut olan Android için Busybox ikili dosyalarının tümünü kolayca yüklemenizi sağlar. Sonuç olarak, telefonunuzda Busybox’ın en son sürümüne zaten sahip olacaksınız.

 

Çözüm

 

Busybox Pro, kolay ve sezgisel kurulumlarla Android cihazlarda Busybox için tartışmasız en iyi yükleyicilerden biridir. Kilidi açılmış uygulamamızı kullanırsanız ücretsiz olarak da alabilirsiniz. Bu nedenle, Titanium Backup, SuperSu, Root Explorer ve benzeri gibi tüm favori kök oyunlarınızı kullanmak için en iyi aracı arıyorsanız, bu araç işinizi görecektir.

What's new

Updated Busybox binary to 1.32.0

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.