Cafeland APK 2.1.71 (Unlimited Money)

2.1.80

Design your cafe world and join cooking with Chef Eva's restaurant game! Write your own restaurant story in Cafeland today, Chef! Master your cooking and design your 5 star cafe to be the top chef in the world! Run your own restaurant and get carried away in a cooking fever! Home cooked meals and fresh coffee are waiting for the customers. Just say “I’ll decorate my cafe and I’ll also add a lovely garden!” and your cafe will thrive! FROM A SNACK BAR TO A WORLD FAMOUS CAFE!
4.5/5 Votes: 865,102
Developer
GAMEGOS
Version
2.1.80
Updated
17 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
82M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Cafeland APK 2.1.71 Özellikler

 

kafenize isim verin

 

Oyunu indirdikten sonra kafenize isim vermenizi isteyecekler. Bu aşamayı kaçırırsanız, kafe varsayılan olarak “Kafeniz” olarak adlandırılacaktır. Oyun, görevleri nasıl tamamlayacağınız konusunda size kısa bir eğitim sağlayacaktır. Görevi bitirdikten sonra oyunda nasıl gezineceğinizi bileceksiniz.

 

Şef ve personel avatarları oluşturun.

 

Size hizmet edecek erkek ve kadın şeflerin yanı sıra istediğiniz türde personel arasında seçim yapabilirsiniz. Oyun, personelin cinsiyetini ve avatar stilini, yüz ifadelerini, saçlarını ve kıyafetlerini değiştirmenize yardımcı olur. Bu özellikler herhangi bir zamanda değişebilir ve ücretsizdir.

 

oyunu kur

 

Oyunun ayarları, oyun ekranının sağ tarafında bulunur. Bir sahneyi yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak, tam ekrana geçmek veya oyunun müzik ve ses efektlerini değiştirmek için bu menüyü kullanabilirsiniz.

 

Cafeland para birimi

 

Madeni para, yemek servisi yaparak, görevleri tamamlayarak ve komşulara yardım ederek elde edilebilecek oyunun ana para birimidir. Madeni paralarla hediyeler, genişletmeler ve diğer şeyleri satın alabilirsiniz. Seansın başında size 10.000 jeton verir.

Nakit, oyundaki premium para birimidir ve premium eşyaları satın almak için kullanılır. Oyunda kırılan yiyecekleri onarmak ve görevleri hemen tamamlamak gibi belirli görevleri tamamlayabilirsiniz. Her seviye atladığınızda, beş dolar alacaksınız. Ayrıca kafeniz için tüm animasyonlu öğeleri sipariş edebilirsiniz. Oyuna 25$ nakit ile başlıyorsunuz.

 

mutluluk endeksi

 

Mutlu bir sembol, gösterinin tepesindeki pembe saattir. Amacınız müşteri memnuniyetinin en üst seviyesi olan 100’e ulaşmaktır. Müşterinin memnun olup olmadığına dair bir gülen yüz belirir. Müşteriler, içki dükkanının pis olması gibi, neden memnun olmadıklarına dair notlar bırakacaklar. Dökülen kahveleri silmenizi önerir. Oyunda bir müşteriye tıkladığınızda bile faydalı tavsiyeler alabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Hiç sevimli bir küçük kahve dükkanına sahip olmayı hayal ettiniz mi? Cafeland’in en yeni kahve dükkanı oyunu size bunun bir ön izlemesini verecek ve kahve ve mal servisi yapıp yapamayacağınızı görecek.

Cafeland MOD APK’da dükkan sahibi, garson ve kasiyer rolünü üstlenin. Burası küçük bir kahve dükkanı olduğu için tek elle yapmanız gerekecek. Turistlerimiz, bir dizi yemek ve içecek sipariş ederek içeri ve dışarı koşacaklar. Sonuç olarak, insanları çok fazla geciktirmemek için hızlı hareket etmelisiniz. Müşterinin sınırlı bir sabrı vardır.

What's new

Thank you for updating!
- Bug fixed where the "Earn Coins" task wouldn't always count!
- Category images added for the dishes on the counters!
- Improvements on the reminder system!
- Visual improvements

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.