Call of Duty Mobile 1.0.20 APK

1.0.26

Official CALL OF DUTY® designed exclusively for mobile phones. Play iconic multiplayer maps and modes anytime, anywhere. 100 player Battle Royale battleground? Fast 5v5 team deathmatch? Sniper vs sniper battle? Activision’s free-to-play CALL OF DUTY®: MOBILE has it all.
4.4/5 Votes: 13,996,143
Developer
Activision Publishing Inc.
Version
1.0.26
Updated
4 August 2021
Requirements
4.3 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Call of Duty Mobile 1.0.20 Özellikleri

 

Konsol benzeri bir oyun deneyimi yaşayın

 

Ünlü FPS serisinin hayranları, serinin en tanınmış haritalarından ve oyun modlarından bazılarını oynama olanağına sahip olacak. Bu, hem orijinal Modern Warfare’den hem de daha yeni Call of Duty: Black Ops serisinden öğeler içerir.

Ayrıca, oyuncular rekabetçi ve heyecan verici çok oyunculu dövüşlerde birbirlerine karşı savaşabilecekler. Hazır olduğunuzda arkadaşlarınızla çılgın Call of Duty oyununun keyfini çıkarın. Ve sadece birkaç yama içeren modern bir oyun olduğu için gelecekte daha fazla yeni özelliğin eklenmesi muhtemeldir. Sonuç olarak, yaklaşan değişikliklerle birlikte giderek artan sayıda oyun modu oynayabileceksiniz.

 

Başkalarıyla rekabet edin

 

Call of Duty Mobile’ın en iyi yanı, oyunun yalnızca yerel ağlar üzerinden arkadaşlarınızla değil aynı zamanda dünyanın her yerinden oyuncularla oynamanıza izin veren çevrimiçi oyun modlarına sahip olmasıdır. Bu nedenle, diğer gerçek oyuncularla rekabet edebilmek ve becerilerinizi sergilemek son derece heyecan verici olurdu.

Bununla birlikte, Küresel Sıralama Sistemindeki mevcut konumlarınızı belirleyen rekabetçi savaşlarla Sıralamalı Mod’a sahip olacaksınız. Veya daha işbirlikçi bir deneyim tercih ederseniz, arkadaşlarınız ve klan üyelerinizle çok oyunculu maçlara katılabilir, diğer takımlarla rekabet edebilir ve kazandıkça inanılmaz ödüller kazanabilirsiniz.

 

Benzersiz özelleştirmelerin kilidini açın

 

Milyonlarca diğer oyuncuya karşı çevrimiçi rekabet edeceğiniz için, karakterinizin kendinizi diğerlerinden ayırmak için modaya uygun özelleştirmelerle donatılması harika olacak. Yeni bir karakterden, kollardan veya özel kıyafetlerden daha uygun ne olabilir?

Bu özelleştirmeler için kendi paranızla ödeme yapabilir veya görevleri, zorlukları veya görevleri tamamlayarak kazanabilirsiniz. Ne olursa olsun, bu özelleştirmeler sizin için çok eğlenceli olacaktır.

 

Mobil kontrol için optimize edilmiştir

 

PC veya konsol kontrol sistemlerine alışmış birçok FPS oyuncusu, Android cihazlarda sevdikleri oyunların keyfini çıkarmayı zor bulacaktır. Bunun temel açıklaması, Android platformundaki çoğu FPS oyununun rahat bir kontrol şemasına sahip olmaması ve bu da onları daha az eğlenceli hale getirmesidir.

Ancak, telefonlar için en son Call of Duty ile durum böyle değil. Bu oyunla akıllı telefonlar için en optimize edilmiş kontrol cihazına erişebileceksiniz. Yaratıcılar, dokunmatik ekranı kullanma konusunda olağanüstü bir iş çıkardılar. Sonuç olarak, özensiz kontroller tarafından kısıtlanmadan atış oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Bu oyun, Android 4.0.3 veya sonraki sürümleri çalıştıran herhangi bir Android cihaza indirilebilir ve yüklenebilir. Başlamak için Apkdone.com’a gidin ve oyunlar kategorisinde “Call of Duty Mobile APK” anahtar kelimesini arayın.

What's new

We’re turning up the temperature with Call of Duty: Mobile, Season 6: The Heat! Defeat waves of zombies with turrets in the highly anticipated Undead Siege mode! Patrol the streets as Rosa - Double Agent on the new map Slums. Don’t miss the powerful MX9 along with 50 Tiers of Battle Pass rewards! The World Championship 2021 is heating up with Stage 4: Regional Playoffs! Can you beat the heat and send the undead to their graves? Play now!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.