CapCut APK 2.8.1 (Unlocked)

4.0.2

From today, "Viamaker" Officially renamed to "CapCut"!
4.4/5 Votes: 2,222,318
Developer
Bytedance Pte. Ltd.
Version
4.0.2
Updated
11 August 2021
Requirements
5.0 and up
Size
86M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

CapCut APK 2.8.1 Özellikler

 

Kolay ve erişilebilir mobil uygulama

 

CapCut’un Android kullanıcıları, her zaman kullanıma hazır ve kullanıma hazır olan kullanıcı dostu ve açık mobil yazılımı hemen takdir edebilir. Uygulamanın birçok ilgi çekici özelliğine göz atın ve sisteminizdeki herhangi bir videoda anında iyileştirmeler yapın. Düzenlemeyi çok daha keyifli hale getirecek eğlenceli ve eğlenceli işlevselliğe erişin.

 

Çalışmak için birçok video şablonu

 

Bundan bahsetmişken, uygulama, genel sahneyi geliştirmek için her biri kendi ayar ve efekt koleksiyonuna sahip çeşitli video modellerini görüntüleyerek başlar. Videolarınıza ve estetik tercihlerinize yakışacağını düşündüğünüz hepsini seçmekten çekinmeyin. Ardından, videolarınızı dışa aktarmadan önce bazı hızlı ve küçük iyileştirmeler yapın.

 

Basit ama etkili bindirme işlevi

 

CapCut, güçlü kaplama özelliği sayesinde Android kullanıcılarının videolarını benzersiz bir şekilde geliştirmeye çalışmasına olanak tanır. Resim çerçevelerinizde çeşitli dahiyane kaplamalar kullanmaktan çekinmeyin ve bunları çeşitli harika geçişlerle birleştirin. Sonuç olarak, sanatsal çalışmalar inanılmaz görsel deneyimlerle geliştirilebilir.

 

Estetik yönlerinizi ortaya çıkarmak için ilginç animasyonlar

 

Android kullanıcıları, sahnelerin “hareketlerini” canlandırmak ve değiştirmek için CapCut’un birçok mevcut animasyonuyla etkileşime girmenin keyfini çıkarabilir. Uygulamada, Funimate gibi diğer harika uygulamalarda göreceğiniz birkaç heyecan verici şey göreceksiniz.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları artık indirdikleri videoları veya kaydedilen görüntüleri optimize etmeye odaklanmak için web sitemizdeki harika CapCut aracını kullanacak. Seçtiğiniz videoları kolaylıkla düzenlemek ve geliştirmek için özelliklerini kullanmaktan çekinmeyin. Görsel etkileşimleri başarılı bir şekilde geliştirmek için uygulama içinde çok sayıda inanılmaz aracın kilidini açın. En önemlisi, yazılımın açık işlevselliği ve kullanımı kolay birçok seçeneği sayesinde herkes için iyi performans göstermesi gerekir.

What's new

"We've introduced and upgraded some features to help you make amazing videos
1. Previews have been optimized to help speed up video editing"

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.