Car Parking Multiplayer APK 4.7.4 (Unlimited Money)

4.8.2

More than just parking: open-world multiplayer mode, car tuning, free walking!
4.4/5 Votes: 1,085,874
Developer
olzhass
Version
4.8.2
Updated
19 May 2021
Requirements
6.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Araba Park Etme Çok Oyunculu APK 4.7.4 Özellikler

 

Gerçekçi araba kontrolleri

 

Car Parking Multiplayer artık gerçek araba kontrolleri ve yol tutuşu sağlayarak Android oyuncularının gerçekçi sürüş ve park etme oyununa kendilerini tamamen kaptırmalarını sağlıyor. Gerçekçi öğelerle muhteşem şehir gezilerinizi keşfederken iyi eğlenceler. Alternatif olarak, çeşitli kontrol mekanizmalarını kullanarak birden fazla aracı öğrenmeye ve park etmeye çalışacaksınız. Bütün bunlar oyundan aldığınız zevki artırmalıdır.

 

Çok sayıda farklı araç

 

Aynı zamanda, Car Parking Multiplayer’daki oyuncular, şehir genelinde çeşitli farklı arabalara binebilecek ve sürüş deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayacak. Oyunda çekicilerinizi, kamyonetlerinizi, römorklarınızı, SUV’lerinizi, spor arabalarınızı, klasik arabalarınızı ve her biri kendi taşıma sistemine sahip çeşitli diğer araçları sürerken eğlenin. Ayrıca çeşitli araba iç mekanları ve sürüş mekanikleri sayesinde çeşitli sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz.

 

Oyunun tadını Çıkar

 

İlgilenenler için, Car Parking Multiplayer şimdi özgürce keyfini çıkarmanız için heyecan verici çevrimiçi deneyimler sunuyor. Çevrimiçi oyunu arkadaşlarınızla oynayabilir veya iletişim kurabileceğiniz diğer oyuncuları arayarak şehirde dolaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla arabaları değiştirin ya da şehri alt üst etmek için bir çete oluşturun. Her gün binlerce çevrimiçi oyuncu ile sürüş ve park etme simülasyonunuzun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Arkadaş listeniz ve sesli sohbet yoluyla arkadaşlar edinin ve onlarla iletişimde kalın.

 

Birçok sürüş ve park etme zorluğu

 

İşleri ilginç kılmak için, Car Parking Multiplayer’daki Android oyuncuları çeşitli sürüş ve park etme senaryolarını deneyebilecek. Sürüş ve park etme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için 82’den fazla gerçek dünya mücadelesinden herhangi birine katılın. Eşzamanlı olarak, bağımlılık yapan simülasyon oyunuyla eğlenin.

 

Çözüm

 

Olzhass’ın kapsamlı ve eğlenceli sürüş simülasyonu oyununa kendinizi kaptırmaya hazırlanın. Diğer özelliklerin yanı sıra hassas fizik, çarpıcı 3D grafikler ve büyüleyici ses efektleriyle gerçekçi sürüş simülasyonlarının keyfini çıkarın. Açık dünya çok oyunculu modu sayesinde artık arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla eğlenceli sürüş ve park etme keyfini çıkarabilirsiniz. Her an, gerçek zamanlı sürüş eyleminin keyfine varacaksınız.

Web sitemizde Car Parking Multiplayer’ın ücretsiz ve kilidi açık bir sürümü mevcut olduğundan, keyfini çıkarmak için daha da fazla nedeniniz olacak.

What's new

New person skin
New bodykits
New car
Small fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.