CarX Drift Racing 2 APK 1.13.1 (Unlimited Money)

1.15.1

A SEQUEL OF THE MOST DESIRED DRIFT-GAME
4.5/5 Votes: 351,246
Developer
CarX Technologies LLC
Version
1.15.1
Updated
14 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
70M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

CarX Drift Yarışı 2 APK 1.13.1 Özellikler

 

İnanılmaz yarış oyunu

 

CarX Drift Racing 2’de Android oyuncuları, gerçekçi unsurlarla muhteşem bir yarış oyununda rekabet etme fırsatına sahip olacaklar. Tüm bunlar, oyun içi maceralarınız sırasında sizi eğlendirecek.

Başlamak için, oyunun araçlarınızı rahatça kontrol etmenizi sağlayacak gerçekçi yol tutuş mekaniklerinden yararlanın. Güçlü bilgisayarınızda yarışırken hassas direksiyon, pedal kontrolleri ve diğer seçeneklerden yararlanın. Arabalarınızda harika deneyimlere izin vermek için, giderken kusursuz ve harika driftler yapın.

 

Birçok araç

 

CarX Drift Racing 2’de Android oyuncuları, her biri kendine özgü bir tarza sahip çeşitli büyüleyici arabalara binme fırsatına sahip olacak. Kendinizi heyecan verici sürüşe kaptırmaktan ve aynı versiyonlarda biraz farklı fizik deneyleri yapmaktan veya çeşitli kategorilerdeki araçlarda sürerken önemli varyasyonları takdir etmekten çekinmeyin. Gerçekçi iç ve dış ortamlarla tamamlanan türünün tek örneği kontrollerini ve ilgi çekici görünümlerini keşfedin. Oyundaki en iyi arabaları toplamaya çalışın ve manzaralı parkurlarda sürerken süper hızınızın tadını çıkarın.

 

Arabalarınızı özelleştirin

 

Aynı zamanda arabanızın görünümünü değiştirmek isteyenler CarX Drift Racing 2’deki Tasarım Atölyesine kolayca erişebilir ve istediğiniz kadar değişiklik yapabilir. Aracınızın genel görünümünü kişiselleştirmek için aynaları, lambaları, marşpiyelleri, tamponları ve çeşitli diğer araba parçalarını değiştirin.

Araçlarınızın şasisine, jantlarına ve diğer parçalarına eğlenceli görüntüler ve grafikler ekleyin. Birçok harika boyama olanağını keşfedin. CarX Drift Racing 2’nin heyecan verici oyununu deneyimlemek için vinilleri değiştirin. Ve kendi hayal gücünüzü kullanarak oyunlar yaparak eğlenmeyi unutmayın.

 

Birçok performansı keşfedin

 

İlgilenenler için, oyuncuların performans ayarlama seçimlerini rahatça yapabilecekleri Tuning Workshop da var. Motoru ve diğer hayati bileşenleri geliştirmeye yardımcı olacak çeşitli yükseltilebilir araba parçalarını keşfedin. Daha hızlı sürmek ve hızlanmak için arabanızın hızını artırın. Yarışlarda arabaları kontrolünüz altında tutmak için yol tutuş geliştirmelerinden yararlanın. Ayrıca, inanılmaz driftleri kolaylıkla gerçekleştirmenize izin verirken, yarış zorluklarına dayanabilmeleri için araçlarınızın genel kalitesini artırın.

 

Çözüm

 

CarX Drift Racing 2, Android oyuncularının derinlemesine ve ilginç yarış ve sürüklenen oyun ile kendilerini sürüş deneyimlerine rahatça kaptırmalarına yardımcı olur. Birden fazla oyun modu ve eğlenceli oyun içi zorluklarla bu oyunda harika zaman geçireceksiniz. Çok sayıda ilgi çekici malzeme ve özelliğin kilidini açın. Güçlü ses efektleri ve çarpıcı görseller sayesinde CarX Drift Racing 2’nin sürüş oyununun keyfini tamamen çıkarabilmelisiniz.

What's new

Overall optimization and bug fixes.
Also in this update:
- New cars: Equator D, Rattlesnake, and Kitsune;
- Advanced Wellington model;
- New body kits for the Spark ZR, Asura M1, Wanderer L30, and Wellington;
- Stylish new animal vinyls and the long-awaited ITASHA style;
- For the first time, swaps for Cargo and Betsy;
- Expanded ability to purchase multiple sets of tires;
- Improved processing when skipping checkpoints;
- Improved game logic to reduce network traffic;
- Localization into Hindi.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.