Construction Simulator 3 (MOD Unlimited Money)

1.2

  • Payment
Discover an idyllic European town in the sequel to the popular Construction Simulator 2 and Construction Simulator 2014 with officially licensed vehicles by famous brands: Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG and MEILLER Kipper. Take on diverse and challenging contracts. Build and repair roads and houses. Shape the skyline of your city and expand your vehicle fleet. Discover a completely new map and unlock new contracts and vehicles with your growing company.
4.1/5 Votes: 10,980
Developer
astragon Entertainment GmbH
Version
1.2
Updated
6 August 2019
Requirements
5.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

İnşaat Simülatörü 3 v1.2 Özellikleri

 

Büyük şehirleri keşfedin

 

10 km2’ye kadar uzayabilen İnşaat Simülatörü’ndeki devasa haritalar karşısında büyülenmeye hazırlanın. Devasa sandbox oyunuyla yapacak çok şey bulacaksınız. Sonuç olarak, oyun üç ayrı oynanabilir bölge içerir: şirketin merkezi ve yakınlardaki sakinler, birçok fabrikanın bulunduğu bir sanayi şehri ve gidip istediğiniz her şeyi satın alabileceğiniz fütüristik bir şehir.

Ve bir sonraki işiniz başlamadan önce kısa molalarınızda arabalarınızla dolaşabilir, modern Avrupa’nın muhteşem manzaralarını seyredebilirsiniz. Açık dünya mimarisi nedeniyle, oyun tamamen sürülebilir geniş bir alana sahiptir.

 

En son teknolojileri kullanın

 

KOKPİT Görünümü ile inşaat sırasında araçlarınızın içinde neler olup bittiğini görerek gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Anahtarların, kolların ve gidonların nasıl çalıştığını doğrudan ekranınızda görerek nasıl inşaat işçisi olunacağını öğreneceksiniz. İnşaat Simülatörü 3 ile insanların dev mekanizmaları ve destansı makineleri nasıl çalıştırdığını gözlemleyin.

Ek olarak, oyun aynı zamanda en gelişmiş bina teknolojilerinden bazılarını da tanıtıyor. Örneğin, köprü inşaatı için son teknoloji bir makine olan Liebherr LB28 sondaj kulesi hakkında bir şeyler duyacaksınız. İyi inşa edilmiş temellerle en güçlü ve en sağlam köprüleri inşa etmenizi sağlar. Ortaya çıkan gelişmeleri araştırın.

 

14 gerçek hayattaki markanın destansı araçlarını kontrol edin

 

Bir şeyler inşa etmeye gelince, inşaat ekipmanları ve araçlar tartışmasız en önemli faktördür. Özelliklerini iyi kullanın ve yüksek düzeyde inşaat kalitesini korurken işinizi çok daha hızlı bitirebileceksiniz.

Ancak İnşaat Simülatörü 3’te oyuncular mevcut en verimli inşaat makinelerine erişebilecek ve bu da işinizi çok daha kolaylaştıracak. 14 farklı üreticiden 50’den fazla farklı aracın içine girebilir ve gücünü hissedebilirsiniz. Bunları iyi değerlendirin ve başarılı bir inşaat şirketi kurabileceksiniz.

 

İnşaat müteahhitleri sanatı hakkında bilgi edinin

 

İnşaat müteahhitliği yapmak isteyenler, gerçek hayattaki bir müteahhiti gölgeleme fırsatına sahip olacaklar. Küçük bir Bavyera evi inşa ederek başlayın, ardından daha iyi makineler ve mekanizmalar ekleyerek hizmetlerinizi kademeli olarak iyileştirin. En deneyimli müteahhitleri bile test edecek devasa gökdelenler inşa edebileceksiniz. 70’in üzerinde farklı sözleşmenin ardından, nasıl müteahhit olunacağını öğrenecek ve iş deneyiminizi genişleteceksiniz. İlerledikçe, inşaat endüstrisini daha iyi anlayacaksınız.

 

Çözüm

 

Bu oyun, Android 4.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran herhangi bir Android bilgisayara indirilebilir ve yüklenebilir. Başlamak için Apkdone.com’a gidin ve “Construction Simulator 3 Mod APK” anahtar kelimesi için oyunlar kategorisini kontrol edin.

What's new

Fixed multiple problems resulting in crashes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.