FxGuru Movie FX Director APK (Unlocked)

2.12.00

Add the fun and excitement of big-budget Hollywood horror, sci-fi and action movie special effects to any video. FxGuru's Movie FX Director offers groundbreaking features for you to scare, impress or even prank your friends.
4.3/5 Votes: 518,265
Developer
Picadelic
Version
2.12.00
Updated
9 December 2019
Requirements
2.3 and up
Size
64M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

FxGuru Movie FX Director APK 2.12.00 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir mobil uygulama

 

Başlangıç ​​olarak, FxGuru Movie FX Director’ın Android kullanıcıları, uygulamanın uygulama içi özelliklerine hızla alışacak ve yaratıcı çalışmalarını hızla geliştirebilecekler. Videoda beğendiğiniz görsel efekti seçin, bunlardan birini yaklaşan filminize dahil etmeyi seçin ve ardından bir profesyonel gibi çekiminizi yapın. Bu, tüm beceri seviyelerindeki kullanıcılarla çalışır ve bazı görsel efektler eklerken istediğiniz çekimi hızlı bir şekilde yakalamanıza olanak tanır. Ayrıca, gelişmiş çekim özellikleri ve efektleri sayesinde fırsat buldukça kendi Hollywood tarzı çalışmalarınızı üretmeye çalışabilirsiniz.

 

Profesyonel bir yönetmen gibi çalışmayı öğrenin

 

Merak edenler için artık FxGuru Movie FX Director’daki mevcut aracı kullanarak filmlerinizi yöneterek deneyimli film yapım deneyimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Basitçe çeşitli görsel efektler arasından seçim yapın ve sağlanan özel ekipmanı kullanarak gerçekçi videolar çekmeye başlayın. Mevcut teknolojiler ve sürükleyici çıkartmalarla, gerçek bir yönetmen gibi davranmayı öğrenebilir ve sürükleyici çekim deneyimlerine katılabilirsiniz.

 

En yüksek video kayıt kalitesinin keyfini çıkarın

 

Ayrıca, videolarınıza güçlü müzikler ve efektler eklerken FxGuru Movie FX Director’ın yüksek kaliteli video kayıt deneyimlerine katılmaktan çekinmeyin. Sonuç olarak, tüm klip daha özgün ve eğlenceli görünüyor ve hissediyor. Aynı zamanda, kendinizi etkileşimlere tamamen kaptırabilmeniz için en iyi video kalitesi ayarlarını seçmekten çekinmeyin.

 

Yaratıcı çalışmalarınıza çeşitli gösterimler ekleme

 

Mevcut görsel efektlere ek olarak, FxGuru Movie FX Director’daki Android kullanıcıları, işinize çeşitli görsel duyumlar kazandıracak eğlenceli filtrelere ve kaplamalara da katılabilir. Bunlar, seçilen videoların görsel kalitesini iyileştirmek için verilen efektlerle birlikte çalışacaktır. Sonuç olarak, etkileşimlere tam olarak katılabileceksiniz.

 

Çözüm

 

Harika görsel efektler ve ilgi çekici video kayıt deneyimleri sunan FxGuru Movie FX Director ile gelişmiş film yapma maceralarınızın keyfini çıkaracaksınız. Kendi rafine sanat eserlerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan çeşitli efektler ve düzenleme seçeneklerini denemekten çekinmeyin. Yazılımın güncellenmiş sürümü sayesinde artık FxGuru Movie FX Director’ı ücretsiz ve tamamen kilidi açık olarak web sitemizden indirebilirsiniz.

What's new

- Bug fixes and performance improvements

If you enjoy using FxGuru, please take a minute to leave a nice review: it really helps. If you require support or have some feedback, please contact [email protected] Thank you for your support!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.