Gangstar New Orleans MOD APK (Unlimited Bullets)

2.1.1a

The gold standard for open-world action games is back, this time in the fascinating city of New Orleans. With hundreds of vehicles, an outrageous arsenal, explosive action and complete freedom to explore this vast city, you have all the tools to become a real Gangstar.
4.3/5 Votes: 715,377
Developer
Gameloft SE
Version
2.1.1a
Updated
16 December 2020
Requirements
4.1 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Gangstar New Orleans MOD APK 2.1.1a Özellikleri

 

Karakterlerinizi oluşturun ve keyfini çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, Gangstar New Orleans’taki Android oyuncuları, kendi karakterlerini oluşturup beğenilerine göre kişiselleştirerek kendilerini oyuna kaptırabilirler. Tamamen özelleştirilmiş gangster karşılaşmalarınıza başlamadan önce, tercih ettiğiniz görünümleri ve isimleri seçmekten çekinmeyin. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel gangster oyununu oynarken iyi eğlenceler.

 

Sezgisel dokunmatik kontroller

 

Android oyuncuları, oyundaki tam kontrol seçenekleriyle sezgisel dokunmatik düğmeleri takdir edebilir. Karakterlerinizi burada hızlıca hareket ettirebilir ve farklı eylemler gerçekleştirebilirsiniz. En önemlisi, kendinizi silahlı çatışmalar sırasında, araçlarınızı sürerken veya bir helikoptere binerken farklı senaryolar için farklı kontrol setleri kullanırken bulacaksınız. Tam seçeneklerle sezgisel ve kullanışlı dokunmatik kontroller sayesinde oyun çok daha ilginç ve eğlenceli olurdu.

 

Devasa açık dünya yarışında eğlenin

 

Ayrıca, kendinizi Gangstar New Orleans’ın heyecan verici oyununa kaptırdığınızda, devasa açık dünya sürüş ve çekim deneyimlerinin keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaksınız. Sokakları keşfederken ve yeni sürüş fırsatlarını denerken bazı araçları çalmanın keyfini çıkarın. Gangstar New Orleans ile diğer yeraltı yarışçılarıyla çete yarışmalarına katılmaktan epik suç kovalamalarında polisle yüzleşmeye kadar çeşitli şekillerde eğleneceksiniz.

Öte yandan, epik silahlı çatışmalar için oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler içeriyor. Harika yeteneklere sahip yeni silahların kilidini açın ve ilerledikçe heyecan verici nişancı oyununun tadını çıkarın.

 

Büyük şehri keşfedin

 

Merak edenler için, Gangstar New Orleans’ın keşfedilecek çeşitli bölgeleri olan devasa şehri, sizi aksiyon ve maceraların muhteşem oyununa kolayca kaptırabilir. Aynı zamanda, büyüleyici hikayeler ve heyecan verici oyun içi görevler, Gangstar New Orleans’ın heyecan verici oyununu tam olarak takdir etmenizi sağlayacaktır.

Her biri kendi oyun ve etkileşim koleksiyonuna sahip bir dizi görev ve zorluğun tadını çıkarın. Sonuç olarak, Gangstar New Orleans’ta aksiyon dolu oynanışı tam olarak deneyimleyebileceksiniz.

 

Çözüm

 

Gangstar New Orleans’taki Android oyuncuları, mükemmel oyun içi grafikler ve eğlenceli ses deneyimlerinin yanı sıra gangster eylemlerinin tam oynanışını içeren akıllı telefon başlığı ile inanılmaz bir muamele görecekler. Gangstar New Orleans’ın eğlenceli oyunlarıyla aksiyona ortak olmaktan ve karakterlerinize en büyük gangster maceralarında eşlik etmekten çekinmeyin. Kendinizi gangster dünyalarına kaptırabileceğiniz uçsuz bucaksız bir şehri keşfedin.

What's new

Shred your opponents with a new gun, Gangstars!

• DEADLY FLANKER: A quick and devastating new weapon for your fights! Get in and check it out.

Enjoying this update? Don't forget to give us a 5-star rating :)

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.