Gangstar Vegas APK 5.1.1a (Unlimited Money/Vip gold)

5.3.0o

😏 Ready to roll the dice on a life of crime? Then the city of Vegas is waiting for a gangster like you!
4.3/5 Votes: 6,318,232
Developer
Gameloft SE
Version
5.3.0o
Updated
30 June 2021
Requirements
5.0 and up
Size
45M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Gangstar Vegas APK 5.1.1a Özellikler

 

Yolunu bul

 

Çeteye katılmayı ve spor arenalarını kirletme planlarını reddeden onurlu bir MMA savaşçısı olarak tasvir ediliyorsunuz. Sonuç olarak, şehrin suçlularının hedefi haline geldiniz ve onların intikamıyla nasıl başa çıkacağınızı bulmanız gerekecek. Yavaş yavaş yeraltı dünyasındaki yerinizi kazanacak ve arkadaşlarınızın yardımıyla düşmanlarınızla savaşma gücü kazanacaksınız.

Oyun, diğer öğelerin yanı sıra heyecan verici aksiyon, silahlı çatışmalar ve yüksek hızlı kovalamacalarla dolu 80’e kadar görev içeren devasa bir kat modu içeriyor. Yavaş ama yavaş yavaş kendi ordunuzu oluşturacak ve başından beri kovaladığınız düşmanlara geri dönme gücünü kazanacaksınız.

 

Sezgisel sandbox oyun

 

Ana oyunun yanı sıra oyuncular diğer Gangstar Vegas özelliklerini de deneyebilecekler. Şehir, bir dizi yeni özellikle birlikte dokuz kat büyüdü. Oyuncular, gerçek oyun içi karakterlerle gerçek bir şehirde eğleniyormuş gibi, uçsuz bucaksız sandbox dünyasında gerçekçi karşılaşmalar yaşayacaklar.

Ayrıca, akrobasi gösterilerinden veya yüksek hızlı yarışlardan hoşlananlar, Gangstar Vegas’ı oldukça ödüllendirici bulacaklar. HAVOK PHYSICS motorunun gerçekçi fiziği, harika gösteriler gerçekleştirmenize veya bunları denediğinizde sefil bir şekilde başarısız olmanıza olanak tanır. Her durumda, Gangstar Vegas ile iyi vakit geçireceksiniz.

 

Farklı dişlilerin geniş koleksiyonu

 

Flamethrowers, Molotof kokteylleri, askeri tüfekler ve hatta elektro gitarlar oyunun en tehlikeli silahları arasındadır. Şehri yağmalamak için canavar kamyonlar, tanklar ve hatta bir jet gibi inanılmaz araçların kontrolünü bile ele geçirebilirsiniz. Ayrıca, her silah ve nesne, gelişmiş işlevsellik sağlamak için yükseltilebilir. Oyuncular ayrıca kıyafetlerini ve kostümlerini zombi, robot veya istedikleri başka bir şeye benzeyecek şekilde özelleştirebilirler.

 

Zombilerle, robotlarla ve diğerleriyle savaşın

 

Ana görevin yanı sıra, oyuncular zombiler, robotlar ve çeşitli diğer düşmanları içeren diğer oyun modlarına katılabilirler. Rakiplerinizi yok etmek için geniş cephaneliğinizi kullanın. Ayrıca şehrin en güçlü suç gruplarını alt edebilir ve karargahlarını vahşi bir arbedede parçalayabilirsiniz.

 

Çözüm

 

Gangstar Vegas, olağanüstü oynanışı, harika görselleri ve gerçekçi ses efektleri nedeniyle uzun süre Android için kesinlikle bir numaralı aksiyon-macera oyunu olarak kalacak. Oyuncular oyunu oynarken çok eğlenecekler çünkü Gangstar Vegas’ta asla sıkıcı bir an olmayacak.

What's new

Take a trip on the wild side with an update full of new ways to play Gangstar Vegas!

**WHAT’S NEW**

GANGSTAR GIRLS: For the first time, you can play as a female Gangstar!
PORTALS EVENT: Discover these strange doorways throughout the city to take on special missions in unbelievable locations.
OTHER UPGRADES: Daily Rewards are now accessible directly from the main menu, and the Workshop is now accessible from the Shop.
See you on the flipside, Gangstar!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.