Gardenscapes

5.4.0

Welcome to Gardenscapes—the first hit from Playrix's Scapes™ series! Solve match-3 puzzles to restore a wonderful garden to its former glory!
4.3/5 Votes: 10,839,178
Developer
Playrix
Version
5.4.0
Updated
6 July 2021
Requirements
4.2 and up
Size
136M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Bahçe Manzaraları APK 5.1.0 Özellikler

 

Bağımlılık yaratan ve derinlemesine oyun

 

Başlamak için, Gardenscapes’teki oyuncular, oyunun son derece bağımlılık yaratan ve derinlemesine oynanışıyla tanışacaklar. Gardenscapes’te Austin’in eski serayı restore etmesine ve dekore etmesine yardım ederken çeşitli etkinliklere ve görevlere katılabilirsiniz. Oyunun etkinliklerinde ilerledikçe, üstlenmeniz gereken yeni maceralar ve görevler size söylenecek.

Her gün, atanan görevlere başlamadan önce yapılacaklar listenizi gözden geçirin. Güzel kalmalarını sağlamak için bahçelerin bakımı. Karanlık bir gizemi keşfetmek için eski konağı ve bakımsız bahçeleri araştırın, yerlilere günlük aktivitelerinde yardımcı olun vb.

 

Heyecan verici maçın tadını çıkarın

 

Gardenscapes’in oyunculara sunduğu birçok etkinliğin yanı sıra yüzlerce özel 3’lü eşleştirme mücadelesini tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Heyecan verici görevlere başlamak ve harika ödüller kazanmak için en zor 3’lü eşleştirme seviyelerinden bazılarını tamamlayın. Ek olarak, bir sonraki göreve geçmek için 3’lü eşleştirme bulmacalarınızı tamamlamanız gerekecektir.

 

Komik ve ilginç karakterlerle karşılaşma

 

Gardenscapes’te güvenilir Austin’imiz ve mahalleden renkli karakterler sayesinde seyahatinizde asla yalnız olmayacaksınız. Gelecekte size çok yardımcı olacakları için zamanınızı Gardenscapes’tekilerle arkadaş olarak geçirin. Bu karakterler hakkında daha fazla okudukça, onları içeren yan hikayeleri arayın.

 

Güzel bahçenizi kişiselleştirmekten çekinmeyin

 

Gardenscapes, oyuncuların bahçelerini daha da çekici hale getirmek için bir dizi güzel dekorasyonla özgürce özelleştirmelerine olanak tanır. Bahçenizi olabildiğince harika kılmak için yeni anıtlara ve yapılara yatırım yapın.

 

Çözüm

 

Gardenscapes’te güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Yataktan kalkın ve pencereden dışarıdaki güzel arka bahçeye bakın. Oyunda inanılmaz arkadaşlar edineceksiniz. Muhteşem yolculuklara çıkın. Daha ne isteyebilirsin?

What's new

NEW EVENTS
- Rodeo Season starts in early July.
- Conduct an investigation in the park at the end of July.
- Solve the mystery of a sphinx in early August!

ALSO
- See where the mountain path takes you.
- Unlock a new area to get into a famous director's film studio.
- New match-3 element: Snails.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.