Garena Free Fire 1.59.7 (MEGA)

1.62.2

Free Fire is the ultimate survival shooter game available on mobile. Each 10-minute game places you on a remote island where you are pit against 49 other players, all seeking survival. Players freely choose their starting point with their parachute, and aim to stay in the safe zone for as long as possible. Drive vehicles to explore the vast map, hide in the wild, or become invisible by proning under grass or rifts. Ambush, snipe, survive, there is only one goal: to survive and answer the call of duty.
4.2/5 Votes: 91,287,905
Updated
4 June 2021
Requirements
4.1 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Garena Free Fire 1.59.7 Özellikler

 

Kendinizi klasik Battle Royale oyununun keyfini çıkarın

 

Free Fire’daki oyuncular, en destansı hayatta kalma mücadelelerine maruz kalacakları eğlenceli ve ünlü klasik Battle Royale oyununa katılabilecekler. Kendinizi, yalnız kurtulan unvanı için diğer oyuncularla rekabet etmeniz gereken garip topraklarda bulacaksınız. Diğer oyunculara karşı üstünlük sağlamak için silahları ve nesneleri toplayın.

Gökyüzünden gelen ağır napalmların bombardımanına uğramak istemiyorsanız, güvenli bölgede saklanın. Size inanılmaz silahlar ve ekipman sağlayacak cazip hava yardımları arayın.

 

Çeşitli farklı silahlar ve dişliler

 

Silahlardan ve araçlardan bahsetmişken, Garena Free Fire’daki oyuncular, her biri kendi yeteneklerine sahip çok sayıda seçeneğe erişebilecek. Ancak, çeşitli ateşli silahlar ve dövüş stilleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yakın dövüş silahlarınızı alın ve rakiplerinizi yakın mesafeden vurun, çılgın dürbünleriniz ve keskin nişancınızla onları nişan alın ya da makineli tüfeğinizi alın ve düşmanlara güçlü patlamalar yapın.

 

Binmek için harika araçlar

 

Free Fire’ın bir başka avantajı da oyuncuların, her biri daha önce hiç görmediğiniz kendi özellik ve yeteneklerine sahip çeşitli arabalara maruz kalacak olmasıdır. Bununla birlikte, aşırı hızlarla gelen güçlü motosikletlere binebilir, son derece tanklı canavar arabalarda dolaşabilir, hatta sizi neredeyse rakipsiz yapacak füze silahlı bir gemide sürebilirsiniz.

 

Çevrimiçi oyuncularla rekabet edin

 

Silahlarınızı kuşanın ve dünyanın her yerinden oyuncularla bu heyecan verici hayatta kalma yarışmasına katılın. 50’ye kadar oyuncu heyecan verici bir hayatta kalma mücadelesine katılabilecek. Son kurtulan olarak sen, maç sadece 10 dakika sürecek.

Ve galibiyetinizi ilan edemezseniz, oyun daha da erken bitecek. Sonuç olarak oyun, kısa molalarında birkaç dakika öldürmek isteyen oyuncular için mükemmel. Oyun, elde taşınabilir cihazlarının taşınabilirliği nedeniyle Android oyuncularının oynaması için ideal olacaktır.

 

Çözüm

 

Free Fire şu anda mevcut olan en iyi Battle Royale oyunlarından biridir.

Android kullanıcıları için. Özellikle klasik Battle Royale oyunlarını seviyorsanız, bunun gibi bağımlılık yaratan ve derinlemesine oynanışa sahip başka bir oyun bulmak zor.

Ancak, Fortnite’dan daha ferahlatıcı ve yaratıcı bir oyun arıyorsanız, kesinlikle en yeni oyunlarımızdan bazılarının keyfine varacaksınız. Creative Destruction, Mega Mecha Champions, Last Day Rules Survival ve diğer oyunlar mansiyon ödülü hak ediyor.

What's new

1. Clash Squad Season 7 - Begins 06/09 17:00 GMT+8.
2. Grandmaster Rank now available in Clash Squad.
3. Pet Rumble - now available with matchmaking.
4. New Weapon - UZI.
5. Grenades HUD can now be split into two slots.
6. Character Balancing Adjustment for Paloma, Clu, and Laura.
7. Weapon Stats adjustment.
8. Training Grounds Update:
- Bumper Cars
- Boxing Ring
- Airship 1v1

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.