Getting Over It with Bennett Foddy (Unlocked)

1.9.4

  • Payment
A game I made
3.8/5 Votes: 9,473
Developer
Noodlecake Studios Inc
Version
1.9.4
Updated
6 October 2020
Requirements
5.0 and up
Size
129M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Bennett Foddy 1.9.4 Özellikleri ile Aşmak

 

Kolayca aşina olabileceğiniz şaşırtıcı bir oyun

 

Bennett Foddy ile Başa Çıkmak, kolayca öğrenebileceğiniz basit bir oyun planına sahiptir. Bununla birlikte, oyunda yapmanız gerekenlere alışmanız uzun sürmeyecek. Optimize edilmiş dokunmatik kontroller, çekicinizi hareket ettirmenizi ve engellerinizi aşmak için bir dizi farklı hareket yapmayı oldukça basit hale getirir. Ancak, ilk bakışta basit gibi görünse de, zorluklar kolayca yoğunlaşabilir ve sonunda uygunsuz engellerden rahatsız olabilirsiniz.

 

İnanılmaz gerçekçi ve duyarlı fizik

 

Bu yetmezmiş gibi, oyun hala hem tatmin edici hem de zaman zaman rahatsız edici olan gerçekçi ve sezgisel mekaniklere sahip. Bunu söyledikten sonra, karakterlerin engelleri aşmasına yardımcı olmak için fizik yasalarını kullanacaksınız. Ancak hassas mekanikler de tüm ilerlemenizi kaybetmenize neden olacaktır.

Herhangi bir şey, basit bir ıska dokunuşla, beklenmedik bir adımla veya aptalca bir hatayla sizi büyük cennetten cehennemin derinliklerine götürebilir. Bu inanılmaz oyuna kendinizi kaptırdıkça, ani duygusal değişimler yaşayacaksınız.

 

Bir grup “yatıştırıcı” felsefi yorumu dinleyin

 

Sinir bozucu derecede bağımlılık yapan oyunun yanı sıra, Bennett Foddy ile Başa Çıkma, oyunculara genellikle hikaye anlatıcısının “yatıştırıcı” metafizik yorumlarını ve alıntılarını tanıtıyor. Aslında, daha fazla yaralanmadan sonra sizi daha az sinirlendirmek yerine sinirlendiriyor.

Ancak eğlence amaçlıdır. Öfkenizi bastırmanız ve hedefinize konsantre olmanız gerekecek. Zorlukları tamamlayabilirseniz, harika olacak. Yeterince rahatladığınızda, sözler sizin için bir anlam ifade edebilir.

 

Hastalarınızı ve dayanıklılıklarınızı eğitin

 

Bennett Foddy ile Başa Çıkmanın zorlukları, oyun beklediğinizden şaşırtıcı derecede daha zor ve derin olduğu için oyuncuları saatlerce eğlendirecek. Kendinizi devasa uçurumlara tırmanırken, tekrar tekrar zorlukların üstesinden gelirken ama asla zirveye ulaşamadan bulacaksınız.

Bazı insanlar için birkaç saat veya yüzlerce saat sürebilir. Ancak gerçek şu ki, oyunu bir kez tamamladığınızda, tamamen tamamlanmış olacak ve olası engellerle yüzleşmeye hazır olacaksınız. Başka hiçbir atıcıda bulamayacağınız bir şey.

 

Çözüm

 

Ünlü Human: Fall Flat’in hayranları artık telefonlarında oynamak için başka bir eğlenceli boşta oyun oynayacak. Özellikle oyunu telefonunuzda veya tabletinizde istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabileceğiniz zaman. Ayrıca, oyun tamamen reklamsızdır, bu nedenle oynarken dikkatinizi dağıtan reklamlarla dikkatiniz dağılmaz. Tamamladıktan sonra fikrinizi kökten değiştirmenize neden olacak ciddi bir girişimde bulunmaya karar verdiniz. Bennett Foddy ile Üstesinden Gelmek bir oyundan daha fazlasıdır; bir hayat dersidir.

What's new

Bug fixes.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.