Gloud Games APK 4.2.4 (Unlimited Time)

Varies with device

The cheapest cloud gaming platform. playing anywhere anytime.
0/5 No votes
Developer
G-Cloud Gaming
Version
Varies with device
Updated
18 May 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Gloud Games APK 4.2.4 Özellikler

 

Büyük bir oyun koleksiyonu

 

Android oyuncuları, Gloud Games’te her zaman zevk alabilecekleri ve yararlanabilecekleri harika oyunlardan oluşan geniş bir koleksiyona erişebilecekler. PC, Xbox360, PS4 vb. gibi çeşitli oyun platformlarında 200’den fazla farklı seçenek arasından seçim yapın. Tüm bunlar, Vortex Cloud Gaming ve diğer bulut oyun uygulamaları gibi, istediğiniz zaman Android cihazlarınızda kullanılabilir olacak.

 

Basitçe tıklayın ve oynayın

 

Gloud Games’teki kullanıcılar artık herhangi bir oyunu indirmek veya kurmak zorunda kalmadan seçip oynayabilir, bu da oyunları daha kullanılabilir hale getirir. Sonuç olarak, tek yapmanız gereken tıklamak ve hareket halindeyken oyunlarınızı oynamaya başlamak. Mobil cihazlarınızdaki İnternet bağlantısının açık olduğundan emin olun. Bu, şüphesiz genel oyun deneyiminizi artırırken aynı zamanda cihazlarınızda depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar.

 

Özelleştirilebilir ayarlarla uyarlanabilir oyun içi kontroller

 

Seçtiğiniz oyunlara bağlı olarak, dokunmatik ekranlı cihazlarınızda en iyi sonucu verecek olan çeşitli kontrol konfigürasyonlarına erişebileceksiniz. Android kullanıcılarının, oyun içi kontrollerde rahat olmanızı sağlamak için her oyun için özelleştirilmiş kontrol profilleri oluşturması da mümkündür. Böylece Gloud Games’te farklı dokunmatik kontrolleri deneyebilir ve kontrol ayarlarını değiştirebilirsiniz.

 

Harici kontrolörlerle çalışabilir

 

Aynı zamanda, uygulama harici denetleyicilerle birlikte kullanılabilir, bu da onu mevcut herhangi bir cihaza bağlamanıza ve konsol oyunlarınızı olması gerektiği gibi oynamanıza olanak tanır. Bu, bir Bluetooth veya bir USB kablosuyla kullanılabilir.

 

Çözüm

 

Android kullanıcıları, Gloud Games sayesinde en sevdikleri PC, PS4 ve Xbox360 oyunlarını cihazlarına kurmak zorunda kalmadan oynayabilirler. Oyuncular, çevrimiçi bulut hizmeti sayesinde oyunlarını istedikleri zaman ve yerde oynayabilirler. Web sitemizde bulunan kilidi açılmış ve ücretsiz sürüm sayesinde uygulamanın keyfini çıkarmaya devam edebileceğiniz gerçeğinden bahsetmiyorum bile.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.