Grand Truck Simulator MOD APK (Unlimited Money)

1.13

Disclaimer: This is a beta version. The game was not finished yet.
4.3/5 Votes: 731,781
Developer
Pulsar Gamesoft
Version
1.13
Updated
24 October 2016
Requirements
3.0 and up
Size
50M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Büyük Kamyon Simülatörü MOD APK 1.13 Özellikler

 

Gerçekçi kamyon fiziği ve yol tutuşu

 

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları, sürüş oyununu daha da eğlenceli hale getirmesi gereken Grand Truck Simulator’daki gerçekçi kamyon dinamiklerini sevebilir. Römorklarınızı buradan yollarda verimli bir şekilde yönlendirmek için yerleşik taşıma sistemini kullanabilirsiniz. Oyundayken doğru araç mekaniğinin keyfini çıkarın ve gerçekçi sürüş hislerini hissedin. Ayrıca pratik yakıt alımı, gerçek hayattaki durumlara benzer şekilde, durmadan önce sürüş mesafelerini ölçmenizi sağlar.

 

Gerçekçi hasar sistemi

 

Ayrıca, Grand Truck Simulator’daki sürüş oyunlarının heyecanını arttırmak için Android oyuncuları gerçek trafik kazası yaşayabilir. Burada özellikle ağır yükleri arkada taşırken dikkatli sürmelisiniz. Doğru sürüş mekaniği sayesinde her bir hareketin araçlar üzerinde büyük etkisi olacaktır.

Sonuç olarak, yollarda başka engellerle karşılaşmak araçları kolayca yok edecektir. Kırık kapılar, çatlak camlar, bükülmüş vücut yapıları ve bir dizi başka pratik zayiat meydana gelebilir. Sonuç olarak, Grand Truck Simulator’ün büyüleyici oyununun çok daha heyecan verici olduğunu göreceksiniz.

 

Ek kontroller

 

Grand Truck Simulator’ın heyecan verici oynanışında ilerlerken oyunun ayrıntılı kontrollerini kullanabileceksiniz. Römorkun aydınlatma düzenini buradan yapılandırmak için ek araçları özgürce kullanacaksınız. Araba sürerken, diğer sürücüleri uyarmak ve büyük kamyonlarınız için yer açmak için her an kornaya basın. En önemlisi, tam özellikli kamyon kontrol paneli kontrolleri, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kullanışlı seçenekleri size sağlayacaktır.

 

Birden fazla treyler türü

 

Katılanlar, şimdi size sürülecek bir dizi römork sağlayacak olan Grand Truck Simulator’da sürüşün eğlenceli oyununu deneyimleyecek. Çeşitli motor ve tasarımlara sahip büyük araçlarınızı kullanmayı öğrenirken iyi eğlenceler. Normal şasi, şasi + vagon, 3 dingil semi, 2 dingil semi, 2+1 dingil semi ve bitren 7 dingilin yanı sıra kısa süre içinde duyurulacak bir dizi başka versiyona da sahip olun. Tüm bunlar, kamyon sürüş simülasyonunun mükemmel oyununu tamamen takdir etmenize yardımcı olacaktır.

 

Çözüm

 

Katılanlarınız şimdi Grand Truck Simulator’ün harika oyununun tadını çıkaracaklar. Fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için nihai kamyon sürüş kariyerinize katılın. Oyunun birçok eğlenceli oyun içi özelliğinde ilerlerken sürüş oyununun keyfini çıkarın. Ancak en önemlisi, web sitemizdeki modlu yazılım sayesinde, oyunun indirilebilir ve kilidi açılmış sürümüne erişmeye devam edeceksiniz.

What's new

new multiplayer pc server
fixed multiplayer bugs
enabled glasses truck mod
enabled map skins mod
enabled city names mod

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.