GTA San Andreas APK (Unlimited money)

2.00

  • Payment
Five years ago, Carl Johnson escaped from the pressures of life in Los Santos, San Andreas, a city tearing itself apart with gang trouble, drugs and corruption. Where filmstars and millionaires do their best to avoid the dealers and gangbangers.
3.8/5 Votes: 636,081
Developer
Rockstar Games
Version
2.00
Updated
13 April 2019
Requirements
7.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

GTA San Andreas APK 2.00 Özellikleri

 

Benzersiz istatistikler

 

Oyundaki tüm eşyaları verimli kullanmak için öncelikle onları kullanmayı öğrenmelisiniz. Oyunun sizin için kontrolleri sıkılaştırarak sürüşü kolaylaştırması için çeşitli arabaları sürme deneyimi kazanmalısınız. Bu, otomobiller, bisikletler, tekneler, kamyonlar ve diğer benzer araçlar dahil olmak üzere her türlü araç için geçerlidir.

Ayrıca, CJ, görevleri ne kadar iyi tamamladığına bağlı olarak tamamlanan her görev için belirli bir miktarda Saygı kazanabilir. Saygı, para kadar pratik olmasa da çetenize ekleyebileceğiniz gizli karakterlerin kilidini açmanıza yardımcı olur. Ayrıca, belirli görevleri tamamlamak için yüksek düzeyde Saygıya sahip olmanız gerekir.

 

Belirli görevler

 

Grand Theft Auto: San Andreas’taki görevler de önceki oyuna göre daha az korkutucu çünkü bunlar net talimatlarla geliyorlar ve ana planı takip ediyorlar. Sonuç olarak, ne yapacağınızı, neden gerekli olduğunu ve nasıl yapacağınızı bileceksiniz. Bu, oyuncuların daha az sinirli hissetmelerine yardımcı olarak oyuna daha fazla konsantre olmalarını sağlar.

 

Grafikler

 

GTA San Andreas’ın grafikleri, orijinal olarak çok daha eski bir platform olan PlayStation 2 için geliştirilmiş olması nedeniyle son GTA V oyununun grafiklerine yakın değil. Ancak diğer PS 2 oyunlarıyla karşılaştırıldığında Grand Theft Auto: San Andreas’ın grafikleri tartışmasız üstün.

Farklı havalarda, gözle görülür bir fark göreceksiniz. Sonuç olarak, Los Santos’ta güneşli bir günün sıcaklığını veya sakin bir günün rüzgarını neredeyse hissedebiliyoruz. Ayrıca, gerçekçi alevler, kan ve ısı efektleriyle patlamalar ve silahlı çatışmalar çok gerçekçi.

 

Ses/Müzik

 

Grand Theft Auto: San Andreas’ın karakterleri gerçekçi yüz ifadelerinin yanı sıra sözlü diyaloglarıyla da bizi şaşırtıyor. Stüdyo, seslendirme sanatçılarına çok para harcamış olmalı. CJ olarak oynadığınızda ve diğer oyun içi karakterlerle iletişim kurduğunuzda, o ikonik gangster sesini duyacaksınız.

Ayrıca silah sesleri, kılıçlar, çarpışmalar, patlamalar ve diğer efektlerin hepsi çok gerçekçiydi. Bu, oyun boyunca daha sürükleyici bir oyun deneyimine katkıda bulunur.

 

Çözüm

 

Daha eski bir oyun olmasına rağmen, Android için GTA San Andreas, mükemmel değeri nedeniyle hala şiddetle tavsiye edilmektedir. Rockstar, GTA formülünü aldı ve ondan bir başyapıt yaptı. Bir çete üyesi olarak artık Los Santos, Las Venturas ve San Fierro şehirlerini gezerek ve istediğiniz her şeyi yaparak saatler geçirebilirsiniz.

What's new

Please Note: For those currently progressing through the game, please load your game from a manual save slot instead of selecting “Resume”. This only needs to done once after updating. Afterwards, “Resume” will function normally.

General bug fixes and improvements.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.