GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D APK 2.8.11 (Unlimited Money)

Varies with device

The world's most powerful combat helicopters are at your fingertips.
4.1/5 Votes: 2,386,276
Developer
JOYCITY Corp.
Version
Varies with device
Updated
1 June 2021
Requirements
4.0.3 and up
Size
83M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

GUNSHIP BATTLE: Helikopter 3D APK 2.8.11 Özellikler

 

Sezgisel ve sürükleyici dokunmatik kontroller

 

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları kendini tamamen GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D’nin taktik hava savaşlarının aksiyon dolu oyununa kaptıracak. Ayrıca oyun, görevler ve hava meydan okumaları sırasında kolayca katılmanız ve tamamen kullanmanız için sezgisel ve kullanışlı dokunmatik kontroller sağlar.

Helikopterlerin yüksekliğini değiştirmek için yukarı ve aşağı düğmelerini kullanın, hareket yollarını değiştirmek için ekranı kaydırın ve GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D’de çeşitli hedefleme ve nişan alma seçeneklerini deneyin. Çeşitli silahlar arasından seçim yapın, hedeflerinize birkaç tur roket veya mermi atın ve hedeflerinizi tamamlayın. Her şeyi kolaylaştırmak mümkün.

 

Birden fazla uçan gemi arasında seçim yapın

 

İlgililer için, artık çok sayıda farklı uçan gemi arasından seçim yaparak GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D’nin muhteşem aksiyon oyununa katılabilirsiniz. Her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan çeşitli hava operasyonları için favori uçan gemilerinizi seçebilirsiniz. Uçağınızı çeşitli koşullarda özgürce hareket ettirebilmek istiyorsanız, esnek helikopteri kullanın. Rakiplerle o muhteşem hava savaşlarını ve hareketlerini izlemek istiyorsanız savaş uçağını seçin. Düşmanlara karşı üstün bombardımanlarınızı başlatmak için devasa ve tam özellikli gökyüzü kalesini kullanın.

 

Helikopterlerinizi güçlü silahlarla donatın

 

Merak edenler için, her biri kendi silah ve teçhizat koleksiyonuna sahip güçlü helikopterler ve bunların özelleştirilmiş konfigürasyonları artık mevcut. Helikopterinizi ve jetinizi, her biri kendi yeteneklerine sahip çeşitli silahlarla donatmaktan çekinmeyin. Sayısız 30 mm mühimmat mermisi ateşlemekten patlayıcı topları fırlatmaya kadar yapılacak çok şey var. Rakiplerinizi hızlıca öldürmek için çeşitli teknikler kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda, uçuş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak ve dövüşlerde size yardımcı olacak eğlenceli ekipmanlara erişim kazanırsınız. Helikopter navigasyonunuzu geliştirin, kendinizi daha hızlı ve daha hassas uçarken bulun ve yeni özelliklerin kilidini açın.

 

Nihai pilot hikayeye katılın

 

Android oyuncuları, sezon boyunca en destansı ve sürükleyici gerçek yaşam karşılaşmalarından bazılarını sunan GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D’nin heyecan verici oyun içi görevlerini sevebilir. Her biri kendi hikayesi, oynanışı ve şaşırtıcı zorlukları olan bir dizi görevi tamamlamakla görevlendirileceksiniz. Her şeyden önce, yenilenen oyun içi mekanikler tüm süreci daha da pratik hale getirecek.

 

Çözüm

 

WARSHIP BATTLE: 3D World War II ve WORLD of SUBMARINES’in aksiyon dolu oynanışından keyif alan birçoğunuz, şimdi bir başka harika aksiyon dolu akıllı telefon oyununu oynayabilirsiniz. Ancak bu sefer, heyecan verici hava savaşlarında gökyüzünün üzerinde uçacaksınız. En önemlisi, web sitemizde bulunan oyunun kilidi açılmış ve indirilebilir sürümünün etkinliklerinden tam olarak yararlanabilirsiniz.

What's new

1) New Gunship Raider has been added.
2) Episode 32 has been added.
3) 2x Reward Stages on Custom Missions have been changed.
4) Miscellaneous bug fixes and improvements have been made.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.