Happy Wheels APK (Unlocked)

1.0.9

Happy Wheels is a side-scrolling, physics-based, obstacle course game with over a billion plays online and is now available for your mobile devices. Assume the role of your inadequately prepared racer and ignore severe consequences in a desperate search for victory.
4.2/5 Votes: 280,642
Developer
James Bonacci
Version
1.0.9
Updated
19 March 2021
Requirements
4.4 and up
Size
29M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Happy Wheels APK 1.0.9 Özellikler

 

Öne Çıkan Oyun

 

Happy Wheels, kullanması ve eğlenmesi kolay bir oyundur. Oyundaki butonlar oyuncular tarafından takip edilmelidir. Sol ve sağ yön düğmelerine ek olarak, oyuncunun daha kısa aşamaları geçmesine yardımcı olacak sekme düğmeleri de vardır.

Ayrıca işlem sırasında çok dikkatli olmalısınız. Kanlı oyun ekranı da biraz ürkütücü, eğer onu atlarsanız ve sonsuza kadar nefret dolu olursunuz.

 

Resim Sahnesi

 

Oyun ekranları söz konusu olduğunda Happy Wheels’ın sürükleyici görselleri göz ardı edilemez. Oyunun yalnızca düz bir sunum formatı kullanması gerçeğiyle ilgili olarak, yüksek derecede korkunç vahşeti ifade etme konusunda hiçbir çekincesi yoktur.

Karakterin basamakları hızlı bir şekilde geçmeye uygunluğu sadece hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda karakter tehlikeli bölgeye girerse parçalanma ve ezilme olasılığı da vardır. Çocuklar kırık uzuvlara veya kanlı görüntülere maruz bırakılmamalıdır. Küçüklerin de belirli bir ölümcüllüğü var. Bu nedenle, 18 yaşın altındaysanız, bunu çevrimiçi oynamanızı önermiyoruz.

 

Oyun Değerlendirmesi

 

Gözlemlerime dayanarak Happy Wheels’ın birkaç sorunu var. Her seviyedeki bariz tuzakların yanı sıra, rastgele metal çöp atmak gibi köşede saklanan gizli tehlikeler de var. Bu unsurlar hala var.

Oyuncunun hayatını tehlikeye atabilir ve bazı yüzey mayınları, sivri uçlar, yıkım topları, zıpkınlar ve diğer silahlar çok daha tehlikelidir. Ve oyuncuyu her an ve her yerde öldürmek istiyorlar. Oyunda 60’tan fazla farklı seviye ve farklı arabaları süren dört farklı kahraman var. Sıkıcı oyun oynamayı seviyorsanız, 18 yaşından büyükseniz ve kanlı görüntülerden korkuyorsanız bu Happy Wheels fırsatını kaçırmayın.

 

Oyun mekaniğinin nasıl çalıştığını anlayın

 

Hiç bir kolunuz, bir bacağınız veya dört uzvunuz da kesildi mi? Kanı görmezden gel ve devam et! Karakterin başı veya gövdesi kırıldığında veya parçalandığında ölür. Yine de cansız karakterinizin oyun aşamasında uçuşunu seveceksiniz. Seviyeyi yeniden başlatmak veya oyunun ana menüsünü açmak için Esc tuşuna veya konsolun sol alt köşesindeki düğmeye basın.

 

Çözüm

 

Happy Wheels MOD APK’nın sürecinin kullanımı kasıtlı olarak zordur. Oyuncular, temel bir araç arabasında bitiş çizgisine gitmek için farklı yaşam alanlarından karakterleri yönetmelidir. Bu doğal bir fenomen gibi görünebilir, ancak rota üzerinde birkaç lokomotif tuzağı var.

Eğer varsa ya kırık bir el ya da kırık bir ayak. Aksi takdirde, bu bir intihar şeklidir. Temel olarak, bölümü tamamlamanın yanı sıra, bu oyunun en büyük zevklerinden biri farklı ölüm yöntemlerini görmektir.

What's new

• Two new levels for Pogo Stick Guy (4 and 5)
• Minor bug fixes
• More fixes coming soon

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.