Head Ball 2 APK 1.160 (Unlimited Money)

1.177

Head Ball 2 is a thrilling and fast-paced multiplayer football game where you can challenge your opponents!. Take place in 1v1 online football matches against real opponents from all around the world.
4.0/5 Votes: 1,806,121
Developer
Masomo Gaming
Version
1.177
Updated
14 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
121M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Kafa Topu 2 ​​APK 1.160 Özellikler

 

Hangi futbol karakterini seç

 

Başlamak için, Head Ball 2’deki Android oyuncuları, hangi futbol karakterleriyle oynamak istediklerini kolayca seçebilir ve harika futbol oyununun keyfini çıkarabilir. Her biri kendi benzersiz görünümüne ve yükseltilebilir özelliklere sahip 96 farklı karakter arasından seçim yapın. Kafa Topu 2, heyecan verici futbol stillerini keşfetmenize ve istediğiniz zaman eğlenmenize olanak tanır. Oyunda ilerledikçe daha fazla hayran kazanacaksınız ve bu da stadyumu daha da yükseltmenize olanak sağlayacak. Devasa stadyumunuzdan daha iyi bonuslar toplarken harika futbol oyununun keyfini çıkarın.

 

Çoklu yükseltmeler

 

İlgilenenler, artık karakterlerinizi daha yetenekli hale getirmek için Head Ball 2’deki heyecan verici iyileştirmelerden yararlanabilir. Yeteneklerinizi geliştirmek için kullanılabilecek yüzlerce aksesuar arasından seçim yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Her biri kendi yeteneklerine sahip 18 yükseltilebilir beceri, Android oyuncularının çeşitli taktikleri denemesine olanak tanır.

Oyunda ilerledikçe, karakterlerinizi tam olarak geliştirebilecek ve onların tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlayabileceksiniz. Dünyanın dört bir yanından en iyi oyuncularla heyecan verici futbol maçlarına katılabileceğiniz nihai kariyer moduna geçin.

 

Oyunun tadını Çıkar

 

Eğlenceyi arttırmak için Android oyuncuları artık Head Ball 2’deki rekabetçi futbol liglerine katılabilirler, bu da oyunu tamamen yeni bir seviyeye taşımanıza olanak tanır. Her biri Android kullanıcıları için özel bir spor deneyimi sunan beş farklı futbol liginden birine katılabilirsiniz. Ayrıca zorluk seviyesi arttıkça kendinizi daha zorlu rakiplerle karşı karşıya bulacaksınız. En heyecan verici ve destansı deneyimlerden bazılarını sunan futbolun basit ama bağımlılık yapan oyununa katılmaktan çekinmeyin.

 

Basit ve benzersiz

 

Sıradan ve komik futbol oyunlarından hoşlananlarınız için Head Ball 2, şüphesiz arzu ettiğiniz tüm heyecan verici özellikleri size sağlayacaktır. Burada oyuncular vücutsuz futbolcuları üzerinde tam kontrole sahip olacaklar ve eğlenceli karakterlerini diğer oyuncularla bağımlılık yapan eşleşmelere sokabilecekler.

Oyuncularınıza temiz 2D stadyum boyunca kolayca rehberlik edebilir ve basit ve sezgisel düğme kontrollerini kullanarak gol atmak veya rakiplerinizin saldırılarını engellemek için epik ve canlandırıcı hareketler gerçekleştirebilirsiniz. Topa vurmak, karşı tarafa tekme atmak ve hatta futbol ataklarınızla rakiplerinizi geçici olarak alt etmek için mevcut seçeneklerden yararlanın.

 

Çözüm

 

Score gibi oyunlarda bulunan rahat ve ilgi çekici futbol stillerinden hoşlananlarınız için! Hero, Soccer Stars ve diğer birkaç kişi, bu yeni Masomo Gaming oyununu favori mobil futbol oyunları listenize eklemek isteyeceksiniz. Web sitemizdeki Head Ball 2’nin mod oynanışı sayesinde gülünç dev kafalı karakterlerle mükemmel oyun daha da eğlenceli olacak.

What's new

-Are you ready for Euro2020 ?
Cup 2021 Events are coming to Head Ball 2 between June and July in line with UEFA Euro 2020!
To join the event, you will choose a participating European country and gather supporters to help make your Country #1 on the leaderboard. By competing against each other, winning matches, and supporting your country, you can win unique accessories!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.