Hello Neighbor (Unlocked)

1.0

4.0/5 Votes: 341,887
Developer
tinyBuild
Version
1.0
Updated
June 30, 2021
Requirements
7.0 and up
Size
48M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Merhaba Komşu 1.0 Özellikler

 

Sinsi ve korku oyununun tadını çıkarın

 

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları Hello Neighbor’un sinsi ve gizli bir korku oyunu türü içeren eğlenceli ve ilginç oyununa erişebilecek. Bu durumda, sizi korkutmak için başka bir hain karakterin ne zaman veya nerede ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz.

Ürkütücü evi dışarıdan ve içeriden keşfederken her türlü ipucunu ve gizli sırları aramak için oyun içi karakterlerinizi kullanacağınız heyecan verici oyuna dalın. Ürkütücü sesler ve çevre tarafından hipnotize edileceksiniz ve kesinlikle harika oyun içi deneyime bağlı kalacaksınız.

 

Basit, etkileşimli ve sezgisel

 

İlgilenenler için oyun ayrıca ilk defa oynuyor olsanız bile oldukça açık ve oynanabilir. Ve büyük ölçüde oyunun sezgisel ve sürükleyici dokunmatik kontrollerinden kaynaklanıyor. Bununla birlikte, sezgisel düğmeleri kullanarak, karakterlerinizi çizelgeler etrafında hareket ettirmeyi çok basit bulacaksınız. Ayrıca çevrenizdeki nesnelerle sadece dokunarak veya ilginç hareketler yaparak iletişim kurmakta özgürsünüz. Hello Neighbor’un kolay kontrol seçenekleriyle, deneyime tamamen dalacaksınız.

 

Çeşitli farklı bulmacalar

 

Ayrıca, her şeyi heyecanlı tutmak için çözmeye çalışabileceğiniz bir dizi farklı oyun içi bulmaca ile eğleneceksiniz. Hello Neighbor’daki yolculuğunuz boyunca bir dizi büyüleyici görevle karşı karşıya kalacaksınız. Perili evin sırlarını öğrenirken oyunun gizemlerine yaratıcı çözümler bulun. Dikkatinizin %100’ünü eldeki göreve vermenizi sağlayacak türünün tek örneği bulmacalarla eğlenin. Bulmacaları çözmeye konsantre olurken kendinizi tamamen oyuna bırakın.

 

İlginç sanal alan haritası

 

Merak edenler için, bir dizi eğlenceli ortam etkileşimi içeren fantastik sanal alan haritasına da erişebileceksiniz. Başlamak için, çok çeşitli büyüleyici çevresel etkileşimlere erişmeniz gerekecek. Hello Neighbor’da oyuncular dünyadaki nesneleri hızla alabilir ve onlarla büyüleyici çevresel karşılaşmalara girebilirler. Sınırlı boyutuna rağmen, ilgi çekici sandbox haritası, tüm bulmaca çözme ve korku oyunlarına erişmenizi sağlayacaktır.

 

Çözüm

 

Clumsy Ninja, Goat Simulator ve diğer oyunların sinsi ve sinsi oynanışını sevenler, Hello Neighbor’un heyecan verici oyununa dalarken kesinlikle mevcut muhteşem deneyimlerin tadını çıkaracaklar. Heyecan verici hikayelerin ve oyunun tadını çıkarırken özel korku temalarıyla tamamen yeni bir yolculuğa çıkın. Ve en önemlisi, tamamen ücretsiz ve kilitsiz oyun sayesinde oyundan gerçekten zevk aldığınızı göreceksiniz.

What's new

The update contains bugfixes and UX improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.