Hill Climb Racing 2 APK 1.43.4 (Unlimited Money)

1.45.2

From the Creators of the Original Hill Climb Racing Comes Hill Climb Racing 2! It's Bigger, It's Better And It's Much Much Funner!?
4.3/5 Votes: 4,140,092
Developer
Fingersoft
Version
1.45.2
Updated
June 29, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
149M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Tepe Tırmanışı Yarışı 2 APK 1.43.4 Özellikler

 

Düzinelerce farklı özelleştirmeyi keşfedin

 

Çok çeşitli seçenekler arasından seçim yaparak karakterlerinizin görünüşlerini kişiselleştirerek başlayın.

Carrie, mağara adamı, çiftçi, itfaiyeci kaskları ve hatta Viking ve zombi şapkaları gibi çeşitli şapka seçenekleri arasından seçim yapın.

Saç modeli – Frankenstein, ninja, palyaço ve Justin Bieber’ın büyüleyici saç modelleri arasından seçim yapın. Bir dizi saç stili arasından seçim yapabilir ve istediğiniz zaman bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yarı çıplak olmak istiyorsanız tek bir pantolon giyin veya sürücünüzün sert kostümlerini giyin. Oyunda ilerledikçe yeni kıyafetlerin kilidini açabileceksiniz.

Aksesuarlar – Bayrağınızı, kravatınızı, futbolunuzu vb. giydiğinizde, kendinize bazı aksesuarlar da alabilirsiniz.

Son olarak, en kritik kısma geliyoruz: otomobiller. Kalabalığın arasından sıyrılmak için arabanızı yeni boya ve özel renklendirme ile de özelleştirebilirsiniz.

 

Yeni arabaların kilidini aç

 

Efsanevi sürücüler olun ve spor arabalar, canavar arabalar, SUV’lar ve hatta bir okul otobüsü de dahil olmak üzere çeşitli araçlarda bitiş çizgisine yarışın. Zorlukları tamamlayıp ödüller kazandıkça, bir dizi büyüleyici aracın kilidini açabileceksiniz. En sevdiğiniz arabaları seçin ve Hill Climb Racing 2’de tepe tırmanma parkurlarını sallamaya hazır olun.

 

Arabalarınızı yükseltin

 

Ayrıca yarışlar sırasında daha yetenekli olmaları için arabalarınızı yükseltmeniz ve yeni yükseltmeler ve parçalar yüklemeniz önerilir. Aracın yeteneklerini yükseltin ve 14’ün üzerinde farklı ayar parçasının yardımıyla yenilerini ekleyin. Rakiplerinizin becerilerine ayak uydurmak için bunu günlük olarak yapın.

 

Yeni yarış takımı özelliğini keşfedin

 

Hill Climb Racing 2’deki oyuncular, nihai takım yarış savaşlarında diğer oyunculara karşı yarışacakları heyecan verici takım savaşlarında yer alma fırsatına sahip olacaklar. Başkalarına meydan okurken arkadaşlarınızı toplayın ve kendi yarış takımınızı oluşturun.

 

Çözüm

 

Başınızı belaya sokmadan akrobasi gösterileri yapabileceğiniz ve garip makyajlar yapabileceğiniz yeni bir yarış oyunu arıyorsanız Hill Climb Racing 2 tam size göre bir oyun. Bu eğlenceli ve eğlenceli yolculukta diğer yarışçılara karşı yarışırken okul otobüsünüzde zıplamaktan çekinmeyin.

What's new

* Tutorial improvements
* New Adventure Map: Gloomvale
* New driver looks - Ivar Icegrille
* New vehicle paint - Ivar's Super Diesel (With sick spinners)
* Removed Daily Neckflips Tasks (Be nice or we will add them back)
* Removed hard maps from all Daily Task types, except distance
* Additional improvements to Daily Tasks

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.