Hotspot Shield APK 8.5.0 (Premium Unlocked)

8.9.1

"Disguise your online identity and access blocked apps and sites with Hotspot Shield, while keeping your mobile activities anonymous, private and secure!
4.1/5 Votes: 1,487,111
Developer
Pango GmbH
Version
8.9.1
Updated
2 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
52M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hotspot Shield APK 8.5.0 Özellikler

 

Basit ve erişilebilir

 

Başlamak için, VPN bağlantınızla hızlı ve açık bir deneyime ihtiyaç duyanlarınız Hotspot Shield’in harika mobil uygulamasından büyük ölçüde faydalanacaktır. Ücretsiz bir VPN hizmetine kaydolmak ve istediğiniz zaman devre dışı bırakılmış sitelere bağlanmak için bu sayfayı kullanabilirsiniz. İnternetin fantastik dünyasına tamamen kapılmanız çok uzun sürmeyecektir.

 

Coğrafi kısıtlamalı içerikten kurtulun

 

Hotspot Shield ile küresel medyaya, haberlere, sosyal ağlara ve daha fazlasına erişiminizi engelleyen rahatsız edici kısıtlamalı içerik olmaz. Bilginizin tam gücüne sahip olduğunuzu ve asla sahte medya tarafından yanlış yönlendirilmeyeceğinizi öğreneceksiniz. Medyadan en iyi şekilde yararlanmak için dünyayı çeşitli bakış açılarından keşfedin. Ayrıca, rahatsız edici İnternet sağlayıcıları tarafından kesintiye uğramadan en sevdiğiniz programları yayınlayacak, bazı spor etkinliklerini izleyecek, gazeteleri okuyacak ve en sevdiğiniz sosyal medya sitelerini kullanacaksınız.

 

Çevrimiçi etkinleştirmelerinizi güvenli hale getirin

 

Aynı zamanda, kişisel bilgilerinizi ve kayıtlarınızı çalmaya çalışan rahatsız edici izleyicilerden, bilgisayar korsanlarından ve hatta takipçilerden kendinizi uzak tutun. Kişisel verilerinizi güvende tutarken kendinizi ürkütücü takipçilerden korumak için Hotspot Shield ile bu tür güvenlik mekanizmalarını rahatlıkla kurabilirsiniz. IP adresinizi gizlemekten çekinmeyin, internete anonim olarak erişmek için tam anonimlik kazanın ve diğer şeylerin yanı sıra olası saldırılara karşı kendinizi koruyun.

 

Hızlı ve kararlı VPN performansları

 

İlgilenenler için Hotspot Shield’in VPN hizmetleri artık size hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı sağlayacak. Burada VPN sağlayıcı, olağanüstü sonuçlar sayesinde, film izlemek, vergi veren web sitelerine göz atmak ve hatta tutarlı çevrimiçi oyun deneyimlerinizin keyfini çıkarmak gibi çok çeşitli görüntüleme seçenekleri için İnternet hızınızın güvenilir ve uygun olduğunu garanti edebilir. Ayrıca Hotspot Shield’in patentli VPN teknolojisi, kullanıcıların yazılımı kullanırken hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısı deneyimi yaşamalarını sağlar.

 

Çözüm

 

Tamamen sansürsüz internet ortamına girmek istiyorsanız Hotspot Shield, Android cihazlarınız için mükemmel bir gelişme olabilir. Artık tamamen anonim olarak internette gezinmeniz tamamen mümkün. Coğrafi olarak engellenen içerik veya gösteriler tarafından sansürlenen kişisel bilgiler üzerinde herhangi bir sınırlama olmayacaktır. Ayrıca web sitemizde bulunan ücretsiz ve kilitsiz uygulama ile Hotspot Shield’in VPN hizmetlerinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

What's new

We’re always working to improve Hotspot Shield with bug fixes and optimizations. Whenever we add awesome new features, we’ll let you know!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.